Llogaritësi i menaxhimit të parave të opsioneve binare

Shikoni kalkulatorin tonë të menaxhimit të parave të binaryoptions.com. Për të llogaritur shumën e duhur të investimit për tregtitë tuaja, duhet të shtoni bilancin e llogarisë tuaj dhe përqindjen e shumës së menaxhimit të parave tuaja.

Vendosni vlerën e bilancit të llogarisë së llogarisë suaj tregtare

Vendosni përqindjen e menaxhimit të parave tuaja

Ndërmjetësi më i mirë binar:
(paralajmërim rreziku: Tregtimi është i rrezikshëm)

Pocket Option - Tregtoni me fitime të larta

123455.0/5

Pocket Option - Tregtoni me fitime të larta

  • Pranon klientë ndërkombëtarë
  • Pagesa të larta 95%+
  • Platformë profesionale
  • Depozita të shpejta
  • Tregti Sociale
  • Shpërblime falas
(paralajmërim rreziku: Tregtimi është i rrezikshëm)

Si të përdorni kalkulatorin e menaxhimit të parave:

YouTube

Duke ngarkuar videon, ju pranoni politikën e privatësisë së YouTube.
Mëso më shumë

Ngarko videon

PGlmcmFtZSB0aXRsZT0iQmluYXJ5IE9wdGlvbnMgTW9uZXkgTWFuYWdlbWVudCBDYWxjdWxhdG9yIG9mIEJpbmFyeW9wdGlvbnMuY29tIGV4cGxhaW5lZCIgd2lkdGg9IjY0MCIgaGVpZ2h0PSIzNjAiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS1ub2Nvb2tpZS5jb20vZW1iZWQvdGVBa0VYRFM0eWc/ZmVhdHVyZT1vZW1iZWQiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvdz0iYWNjZWxlcm9tZXRlcjsgYXV0b3BsYXk7IGNsaXBib2FyZC13cml0ZTsgZW5jcnlwdGVkLW1lZGlhOyBneXJvc2NvcGU7IHBpY3R1cmUtaW4tcGljdHVyZTsgd2ViLXNoYXJlIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+

Çdo tregtar profesionist po përdor menaxhimin e duhur të parave. Kjo do të thotë se ai është i gatshëm të rrezikojë një shumë përqindje të bilancit të llogarisë së tij për tregti. Ne rekomandojmë përdorimin e sensitiv menaxhimin e parave sepse nëse investoni shumë para, mund të hidhni shpejt në erë llogarinë tuaj tregtare.

Shikoni këtu disa lloje të menaxhimit të parave:

  • 0.5% e gjendjes së llogarisë = shumë e ndjeshme
  • 1% e gjendjes së llogarisë = neutral
  • 2% e gjendjes së llogarisë = neutral – normal
  • 5% e gjendjes së llogarisë = agresive

Duke shtuar gjendjen e llogarisë tuaj dhe shumën e përqindjes së menaxhimit të parave në kalkulatorin tonë, ju mund të llogarisni shumën e investimit për një tregti me opsione binare.

Shikoni kalkulatorët tanë të tjerë: