4 ndërmjetësit më të mirë të opsioneve binare me depozitë minimale të ulët


Opsionet binare janë instrumente financiare me dy pasoja të realizueshme. Ju ose arrini një përqindje të kufizuar parash ose largoheni me të asgjë. Thelbi gjithçka ose asgjë është arsyeja pse ndërmjetësit i kanë quajtur ato opsione binare.

Supozimi i arsyeshëm lind opsionet binare tërheqëse për tregtarët në të gjitha klasat e të kuptuarit. Tregtarët pyesin veten: "A do të rritet një aktiv në një vlerë të caktuar në një periudhë të caktuar?" 

A depozitë minimale e ulët ju mundëson të tregtoni pa pasur nevojë të rrezikoni shumë nga kapitali juaj. Ky artikull do t'ju ndihmojë të kuptoni çdo pikë në lidhje me ndërmjetësit e opsioneve binare të depozitave minimale të ulëta.

Ndërmjetësi:
Rregullorja:
Rendimenti dhe aktivet:
Përparësitë:
Oferta:
5.0/5
12345
IFMRRC
Rendimenti: 95%+
100+ tregje
 • Min. depozitë $10
 • $10,000 demonstrim
 • Platformë profesionale
 • Fitim i lartë deri në 95%
 • Tërheqje të shpejta
 • Sinjalet
Llogari e drejtpërdrejtë nga $10
  Regjistrohu falas

(paralajmërim rreziku: Tregtimi është i rrezikshëm)

5.0/5
12345
IFMRRC
Rendimenti: 97%+
100+ tregje
 • Pranon klientë ndërkombëtarë
 • Pagesa të larta 95%+
 • Platformë profesionale
 • Depozita të shpejta
 • Tregti Sociale
 • Shpërblime falas
Llogari e drejtpërdrejtë nga $50
  Regjistrohu falas

(paralajmërim rreziku: Tregtimi është i rrezikshëm)

/
Rendimenti: Deri në 100%
300+ tregje
 • Depozita minimale $10
 • Llogari demo falas
 • Kthim i lartë deri në 100% (në rast të një parashikimi të saktë)
 • Platforma është e lehtë për t'u përdorur
 • Mbështetje 24/7
Llogari e drejtpërdrejtë nga $10
  Regjistrohu falas

(paralajmërim rreziku: Tregtimi është i rrezikshëm)

5.0/5
12345
Komisioni Financiar
Rendimenti: 90%+
100+ tregje
 • Platformë profesionale
 • Llogari demo falas
 • Depozita minimale $10
 • Webinarët dhe edukimi
 • Pagesa të larta
Llogari e drejtpërdrejtë nga $10
  Regjistrohu falas

(paralajmërim rreziku: Tregtimi është i rrezikshëm)

Ndërmjetësi:
Rregullorja:
IFMRRC
Rendimenti dhe aktivet:
Rendimenti: 95%+
100+ tregje
Përparësitë:
 • Min. depozitë $10
 • $10,000 demonstrim
 • Platformë profesionale
 • Fitim i lartë deri në 95%
 • Tërheqje të shpejta
 • Sinjalet
Oferta:
Ndërmjetësi:
Rregullorja:
IFMRRC
Rendimenti dhe aktivet:
Rendimenti: 97%+
100+ tregje
Përparësitë:
 • Pranon klientë ndërkombëtarë
 • Pagesa të larta 95%+
 • Platformë profesionale
 • Depozita të shpejta
 • Tregti Sociale
 • Shpërblime falas
Oferta:
Ndërmjetësi:
Rregullorja:
/
Rendimenti dhe aktivet:
Rendimenti: Deri në 100%
300+ tregje
Përparësitë:
 • Depozita minimale $10
 • Llogari demo falas
 • Kthim i lartë deri në 100% (në rast të një parashikimi të saktë)
 • Platforma është e lehtë për t'u përdorur
 • Mbështetje 24/7
Oferta:
Ndërmjetësi:
Rregullorja:
Komisioni Financiar
Rendimenti dhe aktivet:
Rendimenti: 90%+
100+ tregje
Përparësitë:
 • Platformë profesionale
 • Llogari demo falas
 • Depozita minimale $10
 • Webinarët dhe edukimi
 • Pagesa të larta
Oferta:
4 ndërmjetësit më të mirë të opsioneve binare me një depozitë minimale të ulët

Ka shumë ndërmjetës të opsioneve binare në të gjithë botën, por jo secili prej tyre ofron kushtet tërheqëse të depozitave.

Këta janë katër ndërmjetësit më të mirë kur bëhet fjalë për kërkesat e ulëta minimale të depozitave:

 1. Quotex – Depozita minimale prej $10
 2. Pocket Option – Depozita minimale prej $50
 3. IQ Option – Depozita minimale prej $10
 4. Olymp Trade – Depozita minimale prej $10

Vazhdo te lexosh për të zbuluar pse këto katër janë zgjedhjet tona kryesore.

› Regjistrohu me Quotex për depozita minimale të ulëta!

(paralajmërim rreziku: Kapitali juaj mund të jetë në rrezik)

Pse të zgjidhni një ndërmjetës opsionesh binare me depozita të ulëta?

Atje jane disa avantazhe pse duhet të zgjidhni ndërmjetësit e opsioneve binare, të cilët ofrojnë depozita të ulëta. Le të hedhim një zhytje të thellë në arsyet.

Agjentët e opsioneve presin ta bëjnë tregtimin sa më të lirë dhe të disponueshëm. Me fillimin e opsioneve binare të depozitave minimale të ulëta, tregtimi nuk është gjerësisht i ndjeshëm. Ju mund të regjistroheni për një llogari dhe të filloni tregtimin brenda pak sekondash pa pasur nevojë të bëni një angazhim të madh dhe investoni shumë para.

Agjentët ofrojnë rritje të shumta për të krijuar një tërheqje shtesë për depozitën tuaj minimale. Disa ndërmjetës e përafrojnë depozitën tuaj primare deri në 100%. Pasi të hapni llogarinë tuaj me një depozitë $10, ndërmjetësi do të vendoste një tjetër $10, kështu që ju do të filloni me $20.

Të gjitha opsionet binare vijnë me një nivel rreziku për tregtarët. Opsionet binare të depozitave minimale të ulëta e zvogëlojnë këtë rrezik. Në vend që të vini bast mijëra dollarë aktualisht, ju mund të funksiononi mjetet tuaja duke filluar me shkëmbimet $6 në $10.

Nëse prisni që zvogëloni rrezikun tuaj në zero, duhet të provoni një llogari demo falas. Agjentët e opsioneve binare ju lejojnë të krijoni një llogari demo falas dhe të filloni të tregtoni me para të vërteta. Megjithëse nuk mund të tërhiqni asnjë nga fitimet tuaja, ajo ofron një strategji të cenueshme dhe pa rrezik për të kuptuar tregtimin.

Prezantohen 4 ndërmjetësit më të mirë të opsioneve binare me depozita minimale të ulëta

Këtu, ne ju paraqesim 4 ndërmjetësit më të mirë të opsioneve binare me depozita minimale të ulëta.

#1 Quotex - Depozita minimale prej $10

ndërmjetësi kuotash
Faqja zyrtare e Quotex

Ky ndërmjetës është një nga opsionet më të këndshme binare me një depozitë minimale Quotex. Platforma njihet në të gjithë botën si një nga ndërmjetësit më të mirë të opsioneve binare kushte tërheqëse.

Depozita minimale është $10 nëse hapni një llogari rrjedhëse me Quotex. Depozita ju siguron hyrje në ngjarjet dhe pikat tregtare javore.

 • Tarifat e tërheqjes Quotex: 0
 • Tregtia minimale: $10
 • Depozita minimale: $5 ($10 bazuar në vendin ku vizitoni në faqen e internetit) dhe mund të bëhet në USD, euro, paund, madje edhe në Bitcoin.
 • Asetet: 400+, kartë krediti ose debiti, një portofol elektronik, një transfertë bankare ose kriptovaluta, duke përfshirë Ltc, Bitcoin, XRP dhe Ether, Indekset: 15 tregje kryesore, duke përfshirë FTSE 100 dhe Dow
 • Pikat kryesore: IOS, Windows, Apple,
 • Menyra pagese: Kartat e kreditit ose debitit, transfertat bankare, Kuletat elektronike
 • Llogaria demo Quotex: E disponueshme dhe falas

Të mirat:

 • Llogari demo falas $10,000
 • Depozita minimale deri në $10
 • Shuma minimale e tregtimit $1, shuma maksimale e tregtimit $1,000
 • Kthime të larta deri në 95%
 • Depozita të menjëhershme
 • Tërheqje të shpejta dhe të sigurta
 • Bonus falas (përdorni kodin 'BObroker50' për të marrë një bonus depozite 50%)
 • E disponueshme në të shumëfishta vende dhe gjuhët

Disavantazhet:

 • Nuk ka mbështetje telefonike
 • Asnjë aplikacion iOS nuk disponohet aktualisht
› Regjistrohu me Quotex për depozita minimale të ulëta!

(paralajmërim rreziku: Kapitali juaj mund të jetë në rrezik)

#2 Pocket Option - Depozita minimale prej $50

Faqja e internetit Pocket Option
Faqja zyrtare e Pocket Option

Nëse jeni duke kërkuar për një shitës binar me një depozitë minimale të ulët, atëherë Pocket Option do të ishte një nga alternativat premtuese të aksesueshme.

Depozita minimale Pocket Option është $50 nëse hapni një llogari rrjedhëse. Një nga karakteristikat më të rëndësishme të Pocket Option është tregtia sociale, e cila mundëson teknikat e kopjimit dhe kontratat e tregtarëve të aftë. Për më tepër, nuk ka tarifa ose komisione shtesë Pocket Option.

 • Të ardhurat maksimale: 95%
 • Tarifat: Asnjë tarifë shtesë
 • Tarifat e tërheqjes Pocket Option: Varet nga mënyra e tërheqjes
 • Depozita minimale: $50
 • Tregtia minimale: $1
 • Asetet: 100+ çifte kripto, mallra, mallra dhe monedha
 • Platformat: Windows, aplikacioni Pocket Option (iOS, Android) dhe Ueb
 • Llogaria demo Pocket Option: Në dispozicion

Të mirat:

 • Ekziston një bonus i lartë depozite
 • Shumë tregues tregtarë
 • Llogari demo falas
 • Rregulluar nga Qendra Ndërkombëtare e Rregullimit të Marrëdhënieve të Tregut Financiar (IFMRRC)

Disavantazhet:

 • Madhësia e kufizuar e tregtimit
 • Jo të gjithë treguesit janë të disponueshëm
› Regjistrohu me Pocket Option për depozita minimale të ulëta!

(paralajmërim rreziku: Kapitali juaj mund të jetë në rrezik)

#3 IQ Option - Depozita minimale prej $10

Faqja zyrtare e IQ Option
Faqja zyrtare e IQ Option

Ky ndërmjetës është një nga ndërmjetësit më të mirë të opsioneve binare dhe ju ofron një depozitë minimale të ulët. Në fakt, Depozita minimale IQ Option është $10 nëse hapni një llogari të vërtetë. Depozita ju siguron hyrje në ngjarjet dhe pikat tregtare javore. 

IQ Option gjithashtu ofron a Dalje për person shumë të rëndësishëm (VIP) me një depozitë minimale $2,000, e cila përfshin 4% rikuperime shtesë, një administrator privat monetar dhe rritje të kufizuar.

 • Depozita minimale: $10
 • Tarifat IQ Option: Asnjë tarifë depozitimi (mund të aplikohen tarifa për konvertimin e monedhës). Tarifat e tërheqjes 2% pas muajit të parë. Aplikohen tarifa për një natë. Nuk ka tarifa brenda natës për tregtimin e kriptove pa levë. Zbatohen komisionet dhe spread-et. Tarifa e pasivitetit prej $10 pas 90 ditëve pasiviteti. Asnjë tarifë e fshehur.
 • Të ardhurat maksimale: 94%
 • Tregtia minimale: $1
 • Asetet: Mbi 250+ çifte monedhash, mallra, kripto, mallra, ETF
 • Llogaria demo IQ Option: Në dispozicion

Të mirat:

 • Mbi 300 asete
 •  Filloni me një shumë të vogël investimi
 •  Platformë fleksibël
 •  Diversitet i madh i aseteve
 •  Fitimet prej 94%+ të mundshme
 •  Ekzekutimi i shpejtë i tregtisë
 •  Tërheqje të shpejta

Disavantazhet:

 • I parregulluar
 • Nuk ka tregti algoritmike
 • Nuk ka bonus në dispozicion
› Regjistrohu me IQ Option për depozita minimale të ulëta!

(paralajmërim rreziku: Kapitali juaj mund të jetë në rrezik)

#4 Olymp Trade - Depozita minimale prej $10

tregtia olimpike
Faqja zyrtare e Olymp Trade

Kjo këtu është një tjetër ndërmjetës i njohur me një depozitë minimale prej Olymp Trade. Olymp Trade siguron një të ulët depozitimi minimal prej $10 për llogaritë rrjedhëse. Ju mund të bëni marrëveshjen tuaj të parë me një portofol elektronik, kartë debiti, kartë krediti ose kriptomonedhë.

depozitim ju lejon të regjistroni më shumë se 24,000 tregtarë efektivë dhe të shkëmbeni për aq të vogël sa $1.

 • Depozita minimale: $10
 • Tregtia minimale: $1
 • Tarifat Olymp Trade: Zbatohen përhapjet dhe komisionet. Asnjë tarifë depozite. Asnjë tarifë tërheqjeje. Asnjë tarifë e fshehur.
 • Tarifat e tërheqjes Olymp Trade: Varet nga mënyra e tërheqjes
 • Të ardhurat maksimale: 92%
 • Asetet: ETF, monedha, mallra, stoqe, kriptomonedha
 • Llogaria demo Olymp Trade: Në dispozicion

Të mirat:

 • Rregullohet nga IFC
 • Llogari demo falas në dispozicion
 • Kthim i lartë prej 92% ose më shumë
 • Asnjë tarifë e fshehur
 • Menaxherët e llogarive personale për llogaritë VIP janë të disponueshëm

Disavantazhet:

 • Opsionet binare në përgjithësi shoqërohen me një nivel të lartë rreziku
 • Madhësia e kufizuar e tregtimit
 • Jo të gjithë treguesit janë të disponueshëm
› Regjistrohu me Olymp Trade për depozita minimale të ulëta!

(paralajmërim rreziku: Kapitali juaj mund të jetë në rrezik)

Metodat e disponueshme të pagesës kur përdorni ndërmjetës binar të depozitave minimale:

Kur zgjidhni një ndërmjetës të opsioneve binare të depozitave minimale të ulëta, mund të paguani përmes një diversiteti i metodave. Këto metoda përfshijnë MasterCard, CEPbank, kartë debiti, QR Code, Advcash, Visa, Webmoney WMZ, Perfect Money dhe Kartë Krediti. 

Është e ndjeshme për të paguar përmes ndonjë prej këtyre teknikave. Gjithçka që ju kërkohet të bëni është regjistrohuni për llogarinë tuaj në aplikacionin celular ose faqen e internetit, klikoni në butonin "Depozitim", zgjidhni teknikën e pagesës që preferoni dhe shumën që do të depozitoni dhe më pas kaloni në faqen e pagesës.

Disa nga mënyrat e disponueshme të pagesës që ofrojnë këta ndërmjetës përfshijnë:

Le të hedhim një vështrim më të afërt në disa nga më të rëndësishmet.

Kriptovaluta

Megjithatë, pavarësisht zemërimit të tij në rritje, kriptomonedhë duhet të arrijë rrjedhën kryesore. Brokerët kanë qenë ndër adoptuesit e parë, duke u ofruar tregtarëve teknika shtesë për të mbledhur depozitat e tyre primare. Përveç kësaj, priza vjen me një listë dixhitale të koduar me forcë për të siguruar që ju sigurinë kalon pa probleme.

Kriptovaluta po kundërshton në gjyq, duke rritur idealin e tij nëse prisni të përdorni ndërmjetës ekzotikë. Kushtetuta e SHBA aktualisht i kufizon banorët nga marketingu i opsioneve binare në det të hapur. Nëse e sillni depozitën tuaj me kriptomonedhë, do të ishte pothuajse e vështirë për administratën ta gjurmojë atë nga ndërmjetësi juaj tek ju.

› Regjistrohu me Quotex për depozita minimale të ulëta!

(paralajmërim rreziku: Kapitali juaj mund të jetë në rrezik)

Kartat e Kreditit dhe Kartat e Debitit

Agjentët e opsioneve binare në mbarë vendin pranojnë kartat e kreditit dhe të debitit nga individët që hedhin vështrimin drejt tregut të opsioneve binare të depozitave minimale. Brokerët ratifikojnë në masë të madhe transportuesit kryesorë, duke përfshirë Visa, MasterCard, dhe kriptomonedha.

Kartat e kreditit dhe kartat e debitit e bëjnë atë të ndjeshëm për të depozituar ose tërhequr rezerva në komoditetin tuaj. Ju gjithashtu nuk duhet të shqetësoheni për sigurinë. Korporatat si Viza keni asistencë të klasit të lartë për sigurinë ndaj korrupsionit që mbron që depozita juaj minimale të kalojë në zonën e duhur. 

Ata madje do t'ju paralajmëronin ju dhe ndërmjetësit tuaj në situata të mashtrimit ose grabitjes së karakterit.

› Regjistrohu me Quotex për depozita minimale të ulëta!

(paralajmërim rreziku: Kapitali juaj mund të jetë në rrezik)

Transferta me tela

Telat e bankës implikojnë transferimi i parave të gatshme menjëherë nga një llogari bankare te një ndërmjetës. Por nga ana tjetër, transferta bankare siguron një depozitë të rehatshme dhe të shpejtë. Për më tepër, ai vjen me një kupon dixhital: organizatat maksimale monetare pa pagesë ose komisione për çdo transfertë, duke filluar nga $20 në $55.

Procedura e telave në vetëm një sekondë, kështu që ju do të jeni në gjendje të filloni marketingun me sigurinë tuaj afërsisht menjëherë. Nëse transferoni një depozitë te një ndërmjetës në mbarë botën, mund të durojë një ose dy ditë pune.

Ju gjithashtu mund të transferoni përqindje të mëdha parash, zakonisht mbi $280,000 në ditë.

Kuletat elektronike

Sipas një sondazhi të fundit, 92% e kryeqytetit të vendit është dixhitale. Pra, nëse prisni një vend të qëndrueshëm për rezervat tuaja, një portofol elektronik do të ishte një nga opsionet më të mira. Pajisja elektronike ju lejon të depozitoni menjëherë para te një ndërmjetësi pa u penguar me kartat e kreditit ose të mbani para të vërteta.

Depozitë perfekte parash

Përbëhen nga disa kuleta elektronike më të spikatura WebMoney, Neteller, Moneybookers dhe Skrill. Ato funksionojnë si kartat e kreditit, përveç me shkallë të lartë sigurie dhe kriptim informacioni shtesë. Nëse prisni të grumbulloni një depozitë, peshoni tuajin portofolin elektronik, shkoni në faqen e pagesave të ndërmjetësit tuaj dhe më pas klikoni në alternativën e portofolit elektronik.

Përcaktimi i një bonusi depozite dhe si funksionon?

Ky është një bonus i përcaktuar sipas përqindjes së depozitës fillestare që keni bërë. Një depozitë fillestare është shuma e parave që ndërmjetësi juaj ka nevojë që ju të transferoni përpara se të filloni tregtimin me ta.

Zgjidhni bonusin tuaj

Në mënyrë tipike, a Përcaktohet shuma minimale, e cila quhet shuma minimale e depozitës. Agjentë të ndryshëm kanë nevojë për depozita minimale të ndryshme; për shembull, disa ndërmjetës kërkojnë vetëm $20, ndërsa të tjerët kërkojnë $50, $250, $500, e kështu me radhë.

Prandaj, kur krahasojmë shumat minimale të depozitave, mund të shohim se mund të ketë një ndryshim të madh midis dy opsioneve.

Nxitja që vjen si rezultat i depozitimit është një bonus i mirëpritur. Në veçanti, shumica e ndërmjetësve ofrojnë një nxitje depozitimi. Për shembull, nëse depozitoni $100 dhe ndërmjetësi juaj ofron një bonus depozite prej 50%, një shtesë $50 do të kreditohet në llogari aq shpejt sa të bëni transaksionin.

Siç mund ta keni vënë re, shuma e bonusit përcaktohet nga shuma e parave që vendosni në llogarinë tuaj. Nxitja është një nxitje e mirëpritur për tregtarët e të gjitha niveleve të aftësive, duke përfshirë të ardhurit, tregtarët me përvojë, fillestarët dhe profesionistët.

Bonusi i depozitës, në ndryshim nga bonusi i mirëseardhjes, e cila është një promovim një herë, është një praktikë e zakonshme në kazino. Ai është i disponueshëm për ju në çdo moment pasi të keni bërë një depozitë. Përveç kësaj, tndërmjetësit op shpesh ofrojnë përqindje bujare bonusi, të tilla si 50 përqind, 100 përqind dhe përqindje të tjera. Kohët e fundit, disa agjentë madje kanë rritur bonuset e tyre në 150 për qind ose 200 për qind.

Në çdo rast, merrni kohë për të lexuar Termat dhe Kushtet e Bonusit përpara se të pranoni bonusin.

Ndërmjetësi më i mirë binar:
(paralajmërim rreziku: Tregtimi është i rrezikshëm)

Pocket Option - Tregtoni me fitime të larta

123455.0/5

Pocket Option - Tregtoni me fitime të larta

 • Pranon klientë ndërkombëtarë
 • Pagesa të larta 95%+
 • Platformë profesionale
 • Depozita të shpejta
 • Tregti Sociale
 • Shpërblime falas
(paralajmërim rreziku: Tregtimi është i rrezikshëm)

Përdorimi i një bonusi si një levë

Bonusi është një shtesë që është e barabartë me shumën e depozitës. Bonusi vepron si një burim shtesë levash dhe ka potencial për të rritur fitimet tuaja.

Nga ana tjetër, ata gjithashtu rrisin rrezikun sepse i ofrojnë tregtarit më shumë levë. Kështu, ato janë mjete shtesë financiare për tregtarët e kualifikuar për të përfituar.

Aplikoni bonusin e depozitës

Kushtet dhe kushtet e bonusit të depozitës

Për paketat e bonusit që ofrojnë ndërmjetësit, çdo kompani ndërmjetësi mund të ketë grupin e vet të kushteve dhe kufizimeve. Synohet që keqpërdorimi i bonusit të kufizohet dhe të reduktohet nëpërmjet përdorimit të termave dhe kushteve.

Si rezultat, tregtarët duhet të plotësojnë kërkesat dhe kriteret specifike për t'u kualifikuar për aplikimin dhe tërheqjen e bonusit. Në përgjithësi, këto kushte kërkojnë që tregtarët të bëjnë një numër të caktuar transaksionesh për t'u kualifikuar për një tërheqje bonus.

Kuota e kushteve të përdorimit të bonusit të depozitave

Numri i rrotullimeve të nevojshme ndryshon në varësi të ndërmjetësit. Disa kërkojnë që dikush të tregtojë një numër të caktuar herë (p.sh., 20, 30, 40, etj.) përpara se bonusi të transferohet në llogarinë tuaj. Numri i transaksioneve të nevojshme modifikohet shpesh në përputhje me llojin e llogarisë.

Përfundim - Provoni ndërmjetësit e opsioneve binare me një depozitë minimale të ulët!

Brokerat online me një depozitë minimale të ulët janë ideale për tregtarët modernë që duan të kufizojnë rrezikun e tyre. Kjo ju ndihmon të praktikoni tregtimin ose të tregtoni një llogari të vogël të madhe. Për më tepër, nuk ka kufij të sipërm: nëse ende dëshironi të depozitoni më shumë, nuk ka asgjë që t'ju ndalojë.

Së fundi, le të përmbledhim: Ne rekomandojmë ndërmjetësit e mëposhtëm me depozita minimale të ulëta, në rendin e mëposhtëm:

 1. Quotex – Depozita minimale prej $10
 2. Pocket Option – Depozita minimale prej $50
 3. IQ Option – Depozita minimale prej $10
 4. Olymp Trade – Depozita minimale prej $10
› Regjistrohu me Quotex për depozita minimale të ulëta!

(paralajmërim rreziku: Kapitali juaj mund të jetë në rrezik)

Pyetjet e bëra më shpesh:

Pse ndërmjetësit e opsioneve binare kanë nevojë për një depozitë minimale?

Agjentët online kanë një pagesë të drejtpërdrejtë për të mbuluar shpenzimet e ndërtimit të një llogarie dhe për të siguruar që tregtarët kanë para të mjaftueshme për të zhbllokuar qëndrimet në tregun e tyre të zgjedhur. Si rezultat, depozitat minimale ndryshojnë nga pothuajse $1 në qindra dollarë. Ne ju rekomandojmë të zgjidhni një ndërmjetës me një depozitë minimale të ulët.

Cilat janë disa nga ndërmjetësit e arsyeshëm të opsioneve binare me depozita minimale të ulëta?

Ndërmjetësi i arsyeshëm i opsioneve binare me një depozitë minimale të ulët është IQ Option. Një shpenzim $10 do të kërkohet për të filluar dhe klientët mund të blejnë kriptovaluta, mallra dhe aksione. Ndërmjetësi ofron një prizë të pronarit të bazuar në ueb.

A mund të tregtoni opsione binare për $1?

Po, shumë ndërmjetës në internet ofrojnë depozita minimale prej vetëm $1.

A mund të sugjeroni disa ndërmjetës binarë me një depozitë minimale prej $10?

Ka shumë ndërmjetës tregtarë që ofrojnë depozita vetëm për $10, duke përfshirë IQ Option dhe Quotex. Të dyja ofrojnë hyrje në një hapësirë mallrash tregtare me levë me shtrirje aktive dhe mbështetje të arsyeshme të konsumatorit.

Cilët janë shitësit më të shkëlqyer HFX me depozita minimale të ulëta?

Disa nga shitësit më të shkëlqyer FX me depozita minimale të ulëta përfshijnë Pocket Option dhe IQ Option. Të dyja ofrojnë një grup të madh të llojeve të pajisjeve dhe mijëra aktivesh tregtare, së bashku me aplikacione celulare të pakufizuara.

Rreth Autorit

Percival Knight
Percival Knight është një tregtar me përvojë i opsioneve binare për më shumë se dhjetë vjet. Kryesisht, ai tregton tregti 60 sekondash me një normë shumë të lartë goditjeje. Strategjitë e mia të preferuara janë duke përdorur shandan dhe fake-breakouts

Shkruaj një koment