Rishikimi i bonusit Olymp Trade – Si funksionon?

Si të merrni një bonus me Olymp Trade? Për shumë tregtarë, është një ofertë bindëse për të pranuar një bonus për tregtimin sepse ju merrni para falas dhe shtesë.

Olymp-Trade-bonus-rishikim

Në këtë faqe, unë do t'ju tregoj se nga cilat lloj bonusesh ofrohen Olymp Trade dhe si ta merrni atë. A duhet të pranoni bonusin Olymp Trade apo jo? Zbuloni në seksionet vijuese.

➨ Merrni bonusin tuaj falas Olymp Trade

(paralajmërim për rrezikun: Tregtimi përfshin rreziqe)

Çfarë është një bonus falas për tregtim?

Shumë ndërmjetësit në internet janë duke ofruar bonuse falas për tregtarët e tyre. Është një shans për të marrë një bilanc më të madh të llogarisë falas. Të ndërmjetësit në internet ofroni këto oferta sepse kompania dëshiron që tregtari të tregtojë më shumë volum. Rezultati i kësaj është më shumë fitim për ndërmjetësin.

tregtia olimpike

Për tregtarin, është një mënyrë shumë e mirë për të rritur fitimet sepse ka më shumë para në dispozicion për të tregtuar. Të bonus mund të kreditohet direkt në gjendjen e llogarisë suaj pas depozitimit ose me kushte të veçanta. Për tregtimin, është si para të vërteta që do të thotë që ju mund të dyfishoni depozitën tuaj për shembull. Në përgjithësi, është një avantazh për tregtarin dhe ndërmjetësin. Të dyja palët marrin pjesë në një bonus tregtimi.

Fakte rreth një bonusi tregtar:

 • Tregtari merr para shtesë
 • Tregtari mund të fitojë fitime më të larta
 • Ndërmjetësi mund të fitojë fitime më të larta për shkak të vëllimit më të lartë të tregtimit
 • Ka lloje të ndryshme bonusesh
➨ Merrni bonusin tuaj falas Olymp Trade

(paralajmërim për rrezikun: Tregtimi përfshin rreziqe)

Si të merrni një bonus me Olymp Trade

Olymp Trade ofron lloje të ndryshme bonusesh të cilat do t'ju prezantoj në këtë seksion. Ndërmjetësi ofron një bonus mirëseardhjeje, bonus depozite dhe ndonjëherë kodet e bonusit të cilat dërgohen me email. Bonusi është plotësisht falas për tregtarët dhe ju mund t'i pranoni ose jo. Është e mundur të tregtoni me dhe pa bonus në platformën e tregtimit.

Atje jane tre bonuset e disponueshme: Bonusi i mirëseardhjes, bonusi i depozitave dhe kodet e bonusit.

Për të marrë akses në bonuset, duhet të jeni në një prej tyre vendet që është Olymp Trade në dispozicion. Platforma është online në të gjithë botën, për shembull në vende si Malajzia, Brazili, Indonezia, Indi dhe Nigeria. Nëse jeni p.sh. nga Shtetet e Bashkuara eshte jo ligjore për të tregtuar me Olymp Trade.

Rishikimi i bonusit të mirëseardhjes

Olymp Trade ofron një bonus të madh mirëseardhjeje për çdo tregti të re. Gjithçka që duhet të bëni është të regjistroheni falas përmes kësaj lidhjeje ->” regjistrohu për bonusin e mirëseardhjes”. Menjëherë pas regjistrimit do të merrni mesazhin e bonusit të mirëseardhjes.

Ky bonus është shumë më i lartë se bonuset e tjera dhe është deri në 100% të depozitës suaj. Kjo do të thotë nëse bëni një depozitë prej 1,000$ ju do të merrni një shumë shtesë prej 1000$. Tani mund të tregtoni me një bilanc llogarie 2,000$.

Bonus Olymp-Trade-mirëseardhje

Bonusi është i disponueshëm vetëm për një orë. Kështu që duhet të jeni të shpejtë në mënyrë që të merrni bonusin. Kjo ofertë është aktive vetëm për klientët e rinj.

Faktet e bonusit të mirëseardhjes: 

 • Bonus deri në 100%
 • Në dispozicion vetëm për tregtarët e rinj
 • Oferta zgjat 1 ore
➨ Merrni bonusin tuaj falas Olymp Trade

(paralajmërim për rrezikun: Tregtimi përfshin rreziqe)

Rishikimi i bonusit të depozitës

Përveç kësaj, Olymp Trade ofron një bonus depozite për çdo depozitë të klientit. Bonusi i depozitës mund të jetë deri në 50%. Kjo varet nga shuma e depozitës tuaj siç e shihni në foton më poshtë. Tregtia mund të zgjedhë midis një bonusi, kodi promovues ose pa bonus.

Deposit-Bonus-of-Olymp-Trade

Fakte rreth bonusit të depozitës: 

 • Deri në 50%
 • Kodet promovuese janë të disponueshme
 • Ju nuk duhet të merrni një bonus
 • Bonus i disponueshëm për çdo depozitë

Kushtet e programit të bonusit Olymp Trade

Programi i bonusit i Olymp Trade është i ndryshëm nga ndërmjetësit e tjerë në internet. Para së gjithash, bonusi nuk mund të tërhiqet dhe përdoret vetëm për të fituar para shtesë. Ky mund të jetë një avantazh sepse nuk ka kufizime për ju tërheq para.

Shumica ndërmjetësit në internet do të bllokojë gjendjen e llogarisë tuaj nëse keni pranuar një bonus. Ju duhet të bëni një qarkullim të caktuar të vëllimit të tregtimit përpara se të tërhiqni gjendjen e llogarisë. Ky lloj bonusi nuk disponohet me Olymp Trade. Ju mund të tërhiqni gjendjen e llogarisë tuaj sa herë që dëshironi dhe të paguani fitimet.

tregtia olimpike

Si përfundim, kushtet e bonusit janë shumë të drejta Olymp Trade sepse ju keni mundësinë për të fituar fitim shtesë pa ndonjë rrezik për të bllokuar llogarinë tuaj tregtare.

Fakte rreth kushteve të bonusit: 

 • Nuk ka kufizime për tërheqjen e fitimeve
 • Ju nuk mund ta tërhiqni bonusin
 • Nuk ka kufizime në llogarinë tuaj
➨ Merrni bonusin tuaj falas Olymp Trade

(paralajmërim për rrezikun: Tregtimi përfshin rreziqe)

Cilat mënyra pagese janë të disponueshme?

Kur bëhet fjalë për depozitën në Olymp Trade platformë që mund të përdorni mënyra të ndryshme pagese. Ju mund të përdorni metoda elektronike pagese për të bërë një çast depozitim. Ndonjëherë mënyrat e disponueshme të pagesës varen nga vendi juaj i banimit.

metodat e pagesës së tregtisë olimpike

Olymp Trade ofron vetëm të rregulluara menyra pagese të cilat janë të vërtetuara. Për më tepër, nuk ka tarifa ose komisione për tregtarin. Në përgjithësi, Olymp Trade nuk paguan asnjë tarifë për të tërheqjet dhe depozitat. Ky është gjithashtu një avantazh i madh.

Fakte rreth mënyrave të pagesës: 

 • Asnjë tarifë apo komision
 • Mënyrat e rregulluara të pagesës
 • Kartat e kreditit, Neteller, Skrill, WebMoney, Bitcoin dhe shumë metoda të tjera
 • Depozita të menjëhershme
 • Kriptovalutat
 • Tërheqjet në më pak se 24 orë
➨ Merrni bonusin tuaj falas Olymp Trade

(paralajmërim për rrezikun: Tregtimi përfshin rreziqe)

A duhet të pranoni ofertën e bonusit?

Sipas mendimit tim, bonusi është një mënyrë shumë e mirë për të rritur fitimin tuaj falas por ju duhet të dini se çfarë jeni duke bërë. Shumë tregtarë bëhen të pangopur për shkak të shumës së madhe të bonusit. Kjo mund të rezultojë në dështimin e investimeve ose gabime tregtare.

Personalisht, si tregti profesionale, do t'i merrja direkt këto lloj bonusesh sepse nuk ka kufizime në llogarinë time.

A duhet të hapni një llogari me Olymp Trade?

Olymp Trade është një nga platformat kryesore të investimeve dhe tregtimit për momentin. Kompania është plotësisht të rregulluara dhe ligjore. Mund të tregtoni opsione dhe forex në një platformë të personalizueshme. Softueri është i disponueshëm për çdo pajisje si smartphone, kompjuter ose tablet.

si funksionon tregtia olimpike

Me shume se 200 tregje të ndryshme është e mundur të tregtohet me një rendiment të lartë deri në 92%+. Për më tepër, ndërmjetësi ju ofron strategjitë profesionale dhe edukimi për të mësuar të tregtojë me sukses. Mbështetja është e disponueshme 24/7 në gjuhë të ndryshme.

Mund të filloni me një falas llogari demo për të praktikuar tregtimin me më shumë se 10,0001 TP3T bilanc të llogarisë virtuale.

Për të filluar tregtimin me para të vërteta ju duhet vetëm depozitim 10$ ose 10 € në llogarinë tregtare. Në përgjithësi, Olymp Trade është një nga ndërmjetësit më të mirë për investime online.

Përfundimi i Bonusit Olymp Trade

Në këtë faqe, ju tregova Olymp Trade program bonus. Eshte plotësisht falas për të marrë një bonus për gjendjen e llogarisë tuaj. Kjo do të thotë që ju mund të tregtoni me më shumë para sesa keni depozituar në llogarinë tuaj. Bonusi mund të jetë deri në 100% për depozitën e parë.

Olymp Trade ofron një bonus mirëseardhjeje, bonus depozite dhe kode promovimi. Përdorni mënyra të ndryshme pagese për të filluar tregtimin me para të vërteta. Ju nuk do të paguani çdo tarifë. Si përfundim, Olymp Trade është a ndërmjetësi i rekomanduar i cili ofron një program bonus të drejtë për çdo tregtar.

Analiza teknike Olymp Trade

Fakte rreth bonusit dhe Olymp Trade: 

 • Kompani e rregulluar dhe legale
 • Platformë profesionale investimi për tregtimin online (celular dhe versionet e desktopit)
 • Opsionet me një kthim investimi 92%+
 • Tregti Forex
 • Programi Fair Bonus
 • Nuk ka kufizime për gjendjen e llogarisë suaj
 • Asnjë tarifë e fshehur

Olymp Trade ofron një program bonus i drejtë dhe i dobishëm për klientët e tij. Mund të aktivizoni ose jo bonusin dhe të tregtoni pa kufizime. 

➨ Merrni bonusin tuaj falas Olymp Trade

(paralajmërim për rrezikun: Tregtimi përfshin rreziqe)

Rreth Autorit

Percival Knight
Unë kam qenë një tregtar me përvojë i opsioneve binare për më shumë se dhjetë vjet. Kryesisht, unë tregtoj tregti 60 sekondash me një normë shumë të lartë goditjeje. Strategjitë e mia të preferuara janë përdorimi i shandanëve dhe fake-breakouts

Write a comment

 • Dee

  says:

  Informacion i madh! Megjithatë kam një pyetje, kohët e fundit kam depozituar $100 dhe kam marrë bonus $50, kështu që kur jam duke tregtuar, cili përdoret i pari, paratë e mia apo bonusi?
  Faleminderit.

 • dee

  says:

  Depozita ime po përdoret para bonusit çfarë duhet të bëj?