5 ndërmjetësit dhe platformat më të mira të opsioneve binare në Sri Lanka: Krahasimi dhe rishikimet

Këto janë top 5 ndërmjetësit e opsioneve binare në Sri Lanka – Hidhini një sy:

Ndërmjetësi:
Rregullore:
Rendimenti & Asetet:
Përparësitë:
Oferta:
5.0/5
12345
IFMRRC
Kthimi: 95%+
100+ Tregjet
 • Pranon klientë ndërkombëtarë
 • Min. depozitë $10
 • $10,000 demonstrim
 • Platformë profesionale
 • Fitim i lartë deri në 95%
 • Tërheqje të shpejta
Llogari e drejtpërdrejtë nga $10
  Vizitoni ndërmjetësin

(paralajmërim rreziku: Tregtimi është i rrezikshëm)

/
Kthimi: 94%+
300+ Tregjet
 • Depozita minimale $10
 • Llogari demo falas
 • Kthim i lartë deri në 100% (në rast të një parashikimi të saktë)
 • Platforma është e lehtë për t'u përdorur
 • Mbështetje 24/7
Llogari e drejtpërdrejtë nga $10
  Vizitoni ndërmjetësin

(paralajmërim rreziku: Tregtimi është i rrezikshëm)

5.0/5
12345
Komisioni Financiar
Kthimi: 90%+
100+ Tregjet
 • Platformë profesionale
 • Llogari demo falas
 • Depozita minimale $10
 • Webinarët dhe edukimi
 • Pagesa të larta
Llogari e drejtpërdrejtë nga $10
  Vizitoni ndërmjetësin

(paralajmërim rreziku: Tregtimi është i rrezikshëm)

4.8/5
12345
Komisioni Financiar
Kthimi: 90%+
50+ Tregjet
 • Depozita minimale e ulët $10
 • Platformë e lehtë për t'u përdorur
 • $1,000 llogari demo
 • Pagesa të shpejta
 • Bonus falas
Llogari e drejtpërdrejtë nga $10
  Vizitoni ndërmjetësin

(paralajmërim rreziku: Tregtimi është i rrezikshëm)

5.0/5
12345
IFMRRC
Kthimi: 90%+
100+ Tregjet
 • Pranon klientë ndërkombëtarë
 • Pagesa të larta
 • Platformë profesionale
 • Depozita/tërheqje të shpejta
 • Llogari demo falas
Llogari e drejtpërdrejtë nga $50
  Vizitoni ndërmjetësin

(paralajmërim rreziku: Tregtimi është i rrezikshëm)

Ndërmjetësi:
Rregullore:
IFMRRC
Rendimenti & Asetet:
Kthimi: 95%+
100+ Märkte
Përparësitë:
 • Pranon klientë ndërkombëtarë
 • Min. depozitë $10
 • $10,000 demonstrim
 • Platformë profesionale
 • Fitim i lartë deri në 95%
 • Tërheqje të shpejta
Oferta:
Ndërmjetësi:
Rregullore:
/
Rendimenti & Asetet:
Kthimi: 94%+
300+ Märkte
Përparësitë:
 • Depozita minimale $10
 • Llogari demo falas
 • Kthim i lartë deri në 100% (në rast të një parashikimi të saktë)
 • Platforma është e lehtë për t'u përdorur
 • Mbështetje 24/7
Oferta:
Ndërmjetësi:
Rregullore:
Komisioni Financiar
Rendimenti & Asetet:
Kthimi: 90%+
100+ Märkte
Përparësitë:
 • Platformë profesionale
 • Llogari demo falas
 • Depozita minimale $10
 • Webinarët dhe edukimi
 • Pagesa të larta
Oferta:
Ndërmjetësi:
Rregullore:
Komisioni Financiar
Rendimenti & Asetet:
Kthimi: 90%+
50+ Märkte
Përparësitë:
 • Depozita minimale e ulët $10
 • Platformë e lehtë për t'u përdorur
 • $1,000 llogari demo
 • Pagesa të shpejta
 • Bonus falas
Oferta:
Ndërmjetësi:
Rregullore:
IFMRRC
Rendimenti & Asetet:
Kthimi: 90%+
100+ Märkte
Përparësitë:
 • Pranon klientë ndërkombëtarë
 • Pagesa të larta
 • Platformë profesionale
 • Depozita/tërheqje të shpejta
 • Llogari demo falas
Oferta:

Tregtimi i opsioneve binare në Sri Lanka është shfaqur si një nga tregjet e njohura në vend dhe është më i miri për njerëzit që çfarë të fitoni fitime më të mira nga investimet e tyre.

Agjentët e opsioneve binare në Sri Lanka

Megjithatë, supozoni se po hyni në këtë treg për herë të parë. Në atë rast, ju duhet kuptuar gjithçka në lidhje me tregun financiar të Sri Lankës si dhe ndërmjetësve Te filloj tregtimi pa asnjë sherr. Dhe këtu mund t'i eksploroni ato gjëra. Vazhdoni të lexoni për të ditur më shumë. 

Eksplorimi i 5 ndërmjetësve më të mirë të opsioneve binare në Sri Lanka

Ekziston një gamë e ndërmjetës interesant të opsioneve binare botëror. Por: Jo secili prej tyre është i disponueshëm për tregtarët nga Sri Lanka. Pra, këto janë pesë zgjedhjet kryesore:

 1. Quotex
 2. IQ Option
 3. Olymp Trade
 4. Binomo
 5. Pocket Option

Le të marrim më shumë në detaje.

#1 Quotex.io

Një nga më popullor dhe platformat e përdorura gjerësisht në Sri Lanka për tregtimin e opsioneve binare janë Quotex. E themeluar në vitin 2020, ky ndërmjetës online i regjistruar dhe i licencuar ofron sinjalet e tregut si dhe simulon tregtimin në një platformë të mirë-projektuar dhe të personalizuar të bazuar në ueb. 

ndërmjetësi kuotash

Duke folur më shumë për këtë, ndërmjetësi është një markë e regjistruar tregtare e Awesomo Ltd, dhe kompania është e vendosur në Seychelles. Sipas informacionit të përmendur në faqen zyrtare, ky ndërmjetës rregullohet nga IFMRRC– Qendra e Rregullimit të Marrëdhënieve me Tregjet Financiare Ndërkombëtare. Ai u bë një ndërmjetës plotësisht i licencuar në nëntor 2020. 

Ashtu si ndërmjetësit e tjerë të opsioneve binare të Sri Lankës, kjo platformë përdor gjithashtu një të lehtë për t'u kuptuar por platformë e fuqishme tregtare e bazuar në ueb. Tregtarët mund të gëzojnë një tregtim i qetë dhe i sigurt përvojë duke përdorur platformën e saj Meta Trader 4 ose MT4. 

Merrni një bonus depozite falas prej 50% në Quotex me kodin tonë të promovimit "bobroker50"

Ju mund ta përdorni këtë kod bonus vetëm duke u regjistruar në faqen tonë të internetit.

Duke folur për të tërheqje, bonuse, dhe depozitoni, mund të filloni ta përdorni këtë platformë vetëm duke depozituar 5 USD. Megjithatë, ndonjëherë, mund t'ju kërkojë depozitim 10 USD. Mund të depozitoni në euro, Bitcoin, paund ose në dollarë. Kjo mund të bëhet duke përdorur transferimin me tel, portofolin elektronik, kartë Krediti, dhe me shume. 

Për të ndihmuar tregtarët e rinj të tregtojnë me besim, ky ndërmjetës i opsioneve binare ofron mjete falas dhe të tjera burime të dobishme tregtare. Ju mund të tregtoni metale, aksione, kriptovalutat, naftë dhe gaz, monedha dhe më shumë. Pra, vizitoni faqen zyrtare të Quotex dhe provoni. 

➥ Zgjedhja më e mirë për tregtarët nga Sri Lanka: Regjistrohu me Quotex falas

(paralajmërim rreziku: kapitali juaj mund të jetë në rrezik)

#2 IQ Option

I prezantuar në vitin 2013, IQ Option është bërë i ndërmjetës të besuar dhe më të mëdhenj në tregun e tregtimit të opsioneve binare. E pajisur me teknologjitë më të fundit tregtare dhe të tjera karakteristika të mahnitshme, ndërmjetësi e ka bërë platformën shumë më të lehtë për të gjithë tregtarët e Sri Lankës. 

ndërmjetësi i opsionit iq

Kjo platformë tregtare online mbështet instrumente të shumta financiare, për shembull, Forex, platforma CFD, Opsionet Binare dhe më shumë. Përveç kësaj, ai gjithashtu ka një llogari demo për të gjithë tregtarët. Duke përdorur këtë, mund të provoni lehtësisht strategji të ndryshme tregtare dhe ata mund të njihen me veçoritë e IQ Option. 

Ti mund ta besh depozitat duke përdorur kartën tuaj të debitit ose të kreditit. Ai gjithashtu mbështet të tjera opsionet e depozitave të tilla si WebMoney, Skrill, Cryptocurrencies, Neteller, dhe me shume. Nëse jeni duke u përballur me ndonjë problem gjatë depozitimit, atëherë mund të kontaktoni me menaxher i llogarisë për zgjidhje të menjëhershme. 

Për sa i përket opsioneve të disponueshme të tregtimit, kjo platformë mund t'ju ofrojë mundësinë për të tregtuar më shumë se 300 asete. Disa nga asetet kryesore që mund të përdorni janë metali, vajrat e papërpunuara, ari, kripti, forex, opsionet binare dhe më shumë. 

➥ Regjistrohu me IQ Option falas

(paralajmërim rreziku: kapitali juaj mund të jetë në rrezik)

#3 Olymp Trade

Një tjetër ndërmjetës i besuar për të shijuar tregtimin e opsioneve binare në Sri Lanka është Olymp Trade. Eshte gjithashtu Forex kryesor dhe ndërmjetësi me kohë fikse dhe klientë nga e gjithë bota. Sipas faqes zyrtare, ndërmjetësi ndjek rregullat e tregtimit të IFC-Komisioni Financiar Ndërkombëtar

tregtia olimpike

Kompania përdor të sajën i avancuar, miqësor për përdoruesit, dhe platforma moderne e tregtimit të opsioneve binare për të ofruar nivelin maksimal të sigurinë tek tregtarët. Kur e përdorni, do të zbuloni se platforma është ideale si për fillestarët ashtu edhe për tregtarët profesionistë të opsioneve binare.

Çdo ditë, më shumë se 25000 tregtarë përdorin këtë platformë dhe qarkullimi mesatar mujor i saj është më shumë se 175 milionë USD. Duke folur për pagesën e saj, ajo pretendon të ofrojë përreth 70 për qind deri në 90 për qind pagesa tek tregtarët. 

Nga ana tjetër, ofron edhe Olymp Trade cilësisë dhe i përditësuar materiale edukative mbi lloje të ndryshme tregtimi dhe strategjive, duke ndihmuar tregtarët me përvojë dhe të rinj. Ju mund të kaloni nëpër materialet e disponueshme për tregues për të eksploruar më shumë gjëra rreth tyre tregtimi me kohë të caktuar

➥ Regjistrohu me Olymp Trade falas

(paralajmërim rreziku: kapitali juaj mund të jetë në rrezik)

#4 Binomo

Themeluar nga Dolphin Corp, Binomo platforma tregtare është mjaft e njohur për të kërkesat për tregti të ulët dhe karakteristika të mahnitshme tregtare që u ofron si tregtarëve veteranë ashtu edhe tregtarët e rinj të opsioneve binare.

Ndërsa fokusohet kryesisht në të klientë të vlefshëm, ndërmjetësi po përmirëson vazhdimisht platformën e tregtimit të bazuar në ueb duke vendosur teknologjitë e avancuara të tregtimit dixhital. Tregtarët nga rreth 133 vende në mbarë botën tani po përdorin Binomo.

Deri më tani, platforma ka dëshmuar më shumë se 30,00,000 tregti, dhe numri i tregtarëve aktivë të saj ditor është më shumë se 880,400. Për sa i përket rregulloreve, faqja zyrtare thotë se është e rregulluar nga IFC dhe është renditur në listën e Tregtarët e kategorisë A

Nga ana tjetër, Binomo gjithashtu ka marrë një certifikatë nga FMMC, dhe për çdo problem mund të merrni 20 000 euro si kompensim. Për të mbajtur tuaj të ndjeshme apo personale të dhënat e mbrojtura nga hakerat, vijon Protokollet SSL

Platforma e re ka të ndryshme veçoritë në pikë dhe mund ta bëjë procesin të qetë për një fillestar. Platforma ofron më shumë se 50 asete të ndryshme që mund të tregtohen nga tregtarët sapo ata të regjistruar. Ju mund të eksploroni asete dhe tregje të ndryshme. 

Sipas ekspertëve, platforma ka e specializuar në tregtimin e lartë/të ulët. Disa nga aktivet kryesore që mund të zgjidhni për tregtim në Binomo janë aksionet kryesore, indekset dhe çiftet e monedhës. 

➥ Regjistrohu me Binomo falas

(paralajmërim rreziku: kapitali juaj mund të jetë në rrezik)

#5 Pocket Option

Ky ndërmjetës i opsioneve binare filloi të ofrojë shërbimet e tij në vitin 2017. Zyra e tij e regjistruar ndodhet në Ishujt Marshall. Që nga prezantimi i saj në treg, platforma është rritur me shpejtësi.

Pocket Option u ofron tregtarëve të saj veçori të ndryshme të jashtëzakonshme për të bërë udhëtimin e tyre të tregtimit të opsioneve binare i qetë dhe fitimprurës. Brenda pak muajsh, platforma arriti të krijojë një bazë të madhe tregtarësh. 

Faqja e internetit Pocket Option

Kur bëhet fjalë për tregtimin e opsioneve binare, duhet të përdorni një ndërmjetës të licencuar dhe të rregulluar. Kjo dëshmon platformën sigurinë dhe besueshmërinë. Ndërsa përdorni Pocket Option, nuk keni pse të shqetësoheni për faktin se ai rregullohet nga Qendra e Rregullimit të Marrëdhënieve Ndërkombëtare të Tregut Financiar.

Pasi të regjistroheni, mund të merrni akses të menjëhershëm në aksione, mallra të ndryshme, kriptovalutat, dhe çiftet e monedhës. Nga ana tjetër, opsionet binare janë të disponueshme për tregtarët me a rendiment të mirë prej më shumë se 90 për qind.

Ashtu si ndërmjetësit e tjerë, ai gjithashtu ofron një llogari demo me 10,000 USD para demo. Duke përdorur këtë, ju mund të eksploroni të gjitha tiparet e rëndësishme të platformës dhe gjithashtu mundeni testoni strategjitë tuaja tregtare

Kërkesa minimale e depozitës së Pocket Option është 50 USD, dhe mund të filloni tregtimin me 1 USD. Nuk ka tarifa për depozitim dhe tërheqje. Ajo gjithashtu ofron disa përfitime të mahnitshme, të tilla si tregues, mbështetje financiare, arsimore, mbrapa parash, bonuse dhe më shumë. 

➥ Regjistrohu me Pocket Option falas

(paralajmërim rreziku: kapitali juaj mund të jetë në rrezik)

Çfarë është një ndërmjetës i opsioneve binare në Sri Lanka?

Zgjedhja e ndërmjetësve më të besueshëm të opsioneve binare në Sri Lanka nuk është një detyrë e lehtë. Ndërsa autoriteti i Sri Lankës ka ndërmjetësuesit lokalë të opsioneve binare të ndaluara nga funksionimi në vend, njerëzit ende mund të shijojnë tregtinë duke zgjedhur një ndërmjetësi në det të hapur

Binar-Opsione-pa-investim

Gjëja më e mirë është se ka shumë ndërmjetës të besueshëm për të zgjedhur nga; gjithçka që ju nevojitet për të zgjedhur atë të duhurin. Ju gjithmonë mund të zgjidhni ndërmjetësit e lartpërmendur bazuar në preferencat ose kërkesat tuaja. Këto platforma janë të regjistruara ligjërisht dhe te gjitha e rregulluar nga rregullatorë të njohur. 

CBSL- Banka Qendrore e Sri Lankës është bordi rregullator që kontrollon tregun financiar të vendit. Nga ana tjetër, të SEC- Komisioni i Shkëmbimit të Sigurisë e Sri Lanka merret me tregun e aksioneve dhe tregtimit.

Merrni një bonus depozite falas prej 50% në Quotex me kodin tonë të promovimit "bobroker50"

Ju mund ta përdorni këtë kod bonus vetëm duke u regjistruar në faqen tonë të internetit.

Autoriteti ka dispozita që ndalojnë tregtimin e aktiveve spekulative me agjentët e vendosur në vend. Pra, ju mund të tregtoni vetëm duke krijuar një llogari me ndonjë ndërmjetës të regjistruar të opsioneve binare në det të hapur

Rregullimi financiar në Sri Lanka

Sipas raportit të fundit, rregullimi i tregjeve financiare të Sri Lankës kryhet nga SEC dhe CBSL. Disa ekspertë të tregut kanë informuar se të gjitha aktivitetet tregtare që përfshijnë dërgimin e këmbimit në subjekte dhe kompani jashtë vendit për qëllime tregtare individuale. tani lejohen sipas ligjit. 

CBSL ka karakterizuar gjithashtu kompanitë që iu referua në qarkoren e saj të re, duke i përcaktuar ato si pronësi dhe shqetësimet e kompanive që përdor agjentët dhe punonjësit për të dërguar thirrje ose reklama për publikun për të para-shitur me procesin e a kthim më i mirë.

rregullore

Megjithatë, vetëm subjektet korporative të regjistruara lejohen të ofrojnë opsionet binare dhe tregtimi në Forex objekte me institucione offshore. Përveç kësaj, ata gjithashtu duhet të funksionojnë duke ndjekur rregullat dhe rregulloret e vendosura nga CBSL. Mund të vërehet se tregtimi me pakicë është rreptësisht i ndaluar në këtë vend. 

Siç u diskutua më lart, CBSL kontrollon të gjitha institucionet financiare, për shembull, kompanitë financiare të licencuara, bankat, kompanitë mikrofinanciare dhe kompanitë e lizingut. Nga ana tjetër, IRC- Komisioni Rregullativ i Sigurimeve i Sri Lankës kontrollon kompanitë e sigurimeve.

Tregu i kapitalit, agjentët e aksioneve, ndërmjetësit e tregut dhe shkëmbimet mbikëqyren nga Komisioni i Sigurisë dhe Shkëmbimit të SEC-it të Sri Lankës. Pra, ndërsa zgjidhni një ndërmjetës të opsioneve binare, duhet të siguroheni që ndërmjetësi ndjek rregullat lëshuar nga ky bord. 

Karakteristikat e platformave

Një platformë tregtare i lejon tregtarët të hapin, mbyllin dhe menaxhojnë tregu financiar përmes një ndërmjetësi. E bën më të lehtë tregtisë dhe te analizoni pozicionin e tregut. Këto janë veçoritë e 5 ndërmjetësve më të mirë të opsioneve binare në Sri Lanka:

#1 Quotex.io

Kjo platformë e tregtimit të opsioneve dixhitale ofron lloje të ndryshme aseteve tregtarëve në mënyrë që ata të mund të rrisin shanset e tyre për të fituar një tregti. eshte super lehtë për t'u përdorur dhe shumë të siguruara. Disa veçori kryesore të Quotex janë: 

 • Tregtarët mund të gëzojnë mirëseardhje ose depozitim bonuse
 • Ajo ofron një llogari demo
 • Ju mund të filloni ta përdorni atë vetëm duke depozituar 5 USD
 • Përqindja e pagesës është mjaft e mirë, rreth 98 për qind. 
➥ Zgjedhja më e mirë për tregtarët nga Sri Lanka: Regjistrohu me Quotex falas

(paralajmërim rreziku: kapitali juaj mund të jetë në rrezik)

#2 IQ Option

Kur bëhet fjalë për të shijuar një përvojë më të shpejtë tregtare, gjithmonë mund t'i besoni IQ Option. Ai mbështet aksionet, indekset, kriptovalutat, mallra dhe më shumë.

Ajo gjithashtu ofron materiale tregtare për të gjithë tregtarët. Disa karakteristikat kryesore për t'u marrë parasysh janë: 

 • Këtu është shuma minimale e tregtisë 1 USD
 • Ajo rregullohet nga CYSEC, FCA dhe MiFID.
 • Ju mund ta përdorni këtë platformë në Mac dhe Windows OS, iOS dhe Android
 • Ju gjithashtu mund të tregtoni gjatë fundjavave

#3 Olymp Trade

Kjo platformë është mjaft e njohur për të karakteristika të mahnitshme dhe bonuse tërheqëse. Thjesht regjistrohuni dhe mund të filloni tregtare në çast me të ndërfaqe e lehtë për t'u përdorur. Është 100 për qind i sigurt per te perdorur. Duke folur për disa nga veçoritë e tij të dobishme: 

 • Ai mbështet aksionet, komisionet, mallrat, spread-et, ETF-të, forex, dhe më shumë. 
 • Është një platformë e regjistruar dhe rregullohet nga ASIC, FCA dhe CYSEC.
 • Kur hapni një llogari demo, ju do të merrni 10,000 euro para virtuale.
 • Ajo gjithashtu ka një aplikacioni celular

#4 Binomo

Ka disa tipare fitimprurëse, dhe tregtarët mund të fillojnë tregtimin duke depozituar vetëm 10 USD. Platforma e bazuar në ueb është shumë e lehtë për t'u përdorur, dhe është SSL i koduar.

Tutorial Binomo

Disa veçori që duhen mbajtur mend janë:

 • Mund të tregtoni 60 asete të ndryshme
 • Pagesat janë të mira, dhe procesi i tregtimit është shumë shpejt
 • Ju do të merrni një llogari demot me 10,000 USD para virtuale. 
 • Vetëm shpenzoni 1 USD, dhe mund të filloni tregtimin. 

#5 Pocket Option

Kjo platformë e thjeshtë por e fuqishme është një nga ndërmjetësit me reputacion të tregtimit të opsioneve binare që ofrojnë asete të ndryshme për të tregtuar. Disa veçori kryesore të kësaj platforme janë: 

 • Ofron një më të shpejtë tërheqje procesi. 
 • Ju mund të fitoni më shumë duke marrë pjesë në të ndryshme turnetë tregtare. 
 • Ajo ofron mmë shumë se 130 asete
➥ Zgjedhja më e mirë për tregtarët nga Sri Lanka: Regjistrohu me Quotex falas

(paralajmërim rreziku: kapitali juaj mund të jetë në rrezik)

Aplikacionet celulare

Tregtimi me aplikacione celulare mund të jetë shumë të dobishme pasi ju lejon të bëni një tregti nga kudo dhe ne cdo kohe.

mësoni tregtimin

Shumica e tyre janë të rehatshme për t'u përdorur. Këtu është një përmbledhje:

#1 Quotex.io

Unëts aplikacioni celular vjen me një ndërfaqe e lehtë për t'u përdorur dhe ka të gjitha veçoritë që do të gjeni në platformën e bazuar në ueb. Ajo funksionon më shpejt dhe mund t'ju dërgojë njoftime të menjëhershme në lidhje me ndryshimin e çmimit. 

Merrni një bonus depozite falas prej 50% në Quotex me kodin tonë të promovimit "bobroker50"

Ju mund ta përdorni këtë kod bonus vetëm duke u regjistruar në faqen tonë të internetit.

#2 IQ Option

Ndërfaqja e aplikacioni është shumë i pastër, dhe mundeni lehtësisht përdorim atë pa asnjë problem. Ju mund të tregtoni të gjitha ato në dispozicion aseteve dhe mallrave në lëvizje. 

#3 Olymp Trade

aplikacioni i tregtimit është në dispozicion për të dyja iOS dhe Android përdoruesit. Tregtarët munden gjurmoni lehtësisht tregun si dhe të ekzekutojë tregti brenda pak sekondash duke përdorur aplikacionin. 

#4 Binomo

Aplikacioni i Binomo mund të përdoret për të hyrë në të gjitha funksionalitetet në mënyrë që të mund të shijoni a tregtim i qetë përvojë. Ju mund ta përdorni këtë në tuaj Android si dhe iOS pajisje. 

#5 Pocket Option

Duke përdorur atë aplikacioni celular, ju mund të merrni një citat i saktë dhe mund tregtoni në çdo kohë ju dëshironi sipas komoditetit tuaj. Ndërfaqja e përdoruesit është shume e thjeshte

Shërbime për tregtarët nga Sri Lanka

Më pas, ne do të kemi një vështrim të detajuar në shërbimet ofrojnë pesë ndërmjetësit. 

Përmbledhje e kodimit dhe tregtimit

Jo çdo ndërmjetës i opsioneve binare ofron të njëjtat shërbime.

#1 Quotex.io

 • Ajo ofron më shumë se 400 mjete tregtare
 • procesi i regjistrimit është shumë e lehtë, dhe ju mund të praktikoni tregtimin duke përdorur demonstrimin e tij llogari
 • Ju mund të përdorni udhëzues në internet për të mësuar të tregtojë.
 • Shuma minimale e depozitës është shumë e ulët. 
➥ Zgjedhja më e mirë për tregtarët nga Sri Lanka: Regjistrohu me Quotex falas

(paralajmërim rreziku: kapitali juaj mund të jetë në rrezik)

#2 IQ Option

 • Më shumë se 90 asete, të tilla si çifte monedhash, aksione dhe më shumë. 
 • Treguesit
 • Opsionet FX
 • Online webinare dhe këshillat e ekspertëve

#3 Olymp Trade

 • Tregtoni me indekse, monedha, mallra, aksione dhe më shumë
 • Më shpejt tërheqje dhe depozitim
 • Ndërmjetësimi më i mirë në klasë shërbimet
 • Depozitë bonuse

#4 Binomo

 • Më shumë se 100 asete
 • Për sa i përket afatit kohor, ai mund të variojë deri në 4 orë
 • Ju gjithashtu mund të shijoni tregtimi i ulët dhe i lartë.
 • SLL platformë tregtare të koduar

#5 Pocket Option

 • Më shpejt tregtimi i opsioneve binare
 • Ofron një të lehtë për t'u përdorur llogari demo me para virtuale
 • Ofron tregtarët me burimet e tregtimit në internet

Depozitat

Kur dëshironi të bëni një depozitë në llogarinë tuaj, duhet t'i kushtoni vëmendje asaj menyra pagese ndërmjetësi pranon.

depozitimi dhe tërheqja e kartave master

Këtu është një listë:

#1 Quotex.io

#2 IQ Option

 • Vetëm depozitim 10 USD, dhe mund të filloni të tregtoni opsione binare duke përdorur IQ Option. 

#3 Olymp Trade

 • Ashtu si ndërmjetësit e tjerë në internet, Olymp Trade gjithashtu kërkon që tregtarët të bëjnë një depozitë minimale e 10 USD për të filluar tregtimin e opsioneve. 

#4 Binomo

 • Për të filluar udhëtimin tuaj tregtar duke përdorur Binomo, do t'ju duhet të bëni një 10 USD depozitë minimale

#5 Pocket Option

 • Këtu mindepozitim imum shuma eshte pak e larte. Kërkon që të depozitoni 50 USD
➥ Zgjedhja më e mirë për tregtarët nga Sri Lanka: Regjistrohu me Quotex falas

(paralajmërim rreziku: kapitali juaj mund të jetë në rrezik)

Tërheqjet

Ashtu si me depozitat, ka mundësi të ndryshme për të marrë tuajën paratë e kthyera pasi të keni pasur sukses.

#1 Quotex.io

Minimumi tërheqje shuma është 10 USD, dhe procesi mund të zgjasë rreth një deri në pesë ditë pune. Megjithatë, ndonjëherë, ju mund të merrni paratë brenda 48 orëve

Merrni një bonus depozite falas prej 50% në Quotex me kodin tonë të promovimit "bobroker50"

Ju mund ta përdorni këtë kod bonus vetëm duke u regjistruar në faqen tonë të internetit.

#2 IQ Option

Mund të marrë deri në 10 ditë. Sidoqoftë, nëse përdorni një portofol elektronik, ndërmjetësi mund të transferojë shumën brenda dy ditësh

#3 Olymp Trade

Edhe pse garanton a tërheqje në të njëjtën ditë objekti, mund të marrë gjithashtu deri në 3 ditë. Procesi do të nisë menjëherë. 

#4 Binomo

I gjithë procesi do të përfundojë brenda nën tre ditë. Nuk ka tërheqje akuzat. 

#5 Pocket Option

Ju lejohet vetëm të tërhiqeni vetëm 10 USD. Dhe në disa raste, mund të paguajë një f shtesëee për konvertimin e monedhës. 

➥ Zgjedhja më e mirë për tregtarët nga Sri Lanka: Regjistrohu me Quotex falas

(paralajmërim rreziku: kapitali juaj mund të jetë në rrezik)

Mbështetje

Sistemet mbështetëse janë e nevojshme për të siguruar që tregtarët mund të kontaktojnë ndërmjetësin. Si tregtar, ju nuk dëshironi të mbeteni të bllokuar me një problem apo pyetje, duke pritur për ndihmë për shekuj.

mbështetje

Këtu është një krahasim i ndërmjetësve:

#1 Quotex.io

mbështetje ekipi është në dispozicion 24×7, dhe mund të prisni zgjidhje të menjëhershme nga ekipi. 

#2 IQ Option

Ju mund të kontaktoni me ekipin përmes telefononi, bisedoni drejtpërdrejt ose email. Ata përgjigjen mjaft më shpejt sesa ndërmjetësit e tjerë. 

#3 Olymp Trade

Nëse keni ndonjë dyshim, mund ta zgjidhni atë menjëherë duke përdorur ato chat live, thirrje dhe mbështetje me email

#4 Binomo

Edhe pse kanë një bisedë e shpejtë live sistemi, ju gjithashtu mund të përdorni të tyre email sistemi mbështetës për të zgjidhur problemet tuaja. 

#5 Pocket Option

Pavarësisht se sa është koha, mund të kontaktoni me ekipin mbështetës duke përdorur ato numër pa pagesë, adresë emaili, ose live sistemi i bisedave

konkluzioni

Tregtimi i opsioneve binare në Sri Lanka ka fituar popullaritet në mesin e tregtarëve të Sri Lankës. Dhe këto platforma tani po i ndihmojnë ata të përmbushin oreksin e tyre tregtar. Të gjithë këta ndërmjetës janë të regjistruar dhe të besuar.

Agjentët e opsioneve binare në Sri Lanka

Me tyre karakteristika të mahnitshme dhe mjete tregtare, ata kanë thjeshtuar shumë procesin e tregtimit të opsioneve binare. Kjo formë tregtimi është mjaft fitimprurës, dhe duke përdorur këto platforma, ju mund të gëzoni fitime të mëdha. Provoni atyre. 

➥ Zgjedhja më e mirë për tregtarët nga Sri Lanka: Regjistrohu me Quotex falas

(paralajmërim rreziku: kapitali juaj mund të jetë në rrezik)

Rreth Autorit

Percival Knight
Unë jam një tregtar me përvojë i opsioneve binare për më shumë se 10 vjet. Kryesisht, unë tregtoj 60 tregti të dytë me një normë shumë të lartë goditjeje.

Shkruaj një koment

Çfarë të lexoni më pas