Mbështetje Quotex | Si të kontaktoni ndërmjetësin?


A keni filluar së fundi të tregtoni me Quotex? Ndoshta është platforma më e sigurt dhe më e lehtë për t'u përdorur. Ai u ka mundësuar përdoruesve në mbarë botën të tregtojnë dhe të investojnë në rritjen e burimit të tyre të fitimeve. Për më tepër, Quotex krenohet me të Shërbimi ndaj klientit 24×7.

mbështetje kuotash
Mbështetje në platformë

Megjithatë, a e dini se nga është Quotex? Ky artikull do të diskutojë bazën e zyrës Quotex dhe mënyrat me të cilat mund të kontaktoni Mbështetje Quotex për çdo pyetje. 

Mënyra të ndryshme për të kontaktuar Quotex:

Ka mënyra të ndryshme për të kontaktuar mbështetjen e Quotex. Kontrolloni tabelën e mëposhtme:

Mbështetje telefonike:I padisponueshem
Mbështetja e biletave:Po, në platformë
Mbështetje me email: info@quotex.com
Mbështetja e bisedës: I padisponueshem
Rrjetet e mediave sociale:Telegram, twitter, instagram, facebook
➨ Regjistrohu me Quotex falas tani!

(paralajmërim për rrezikun: Tregtimi përfshin rreziqe)

Si të krijoni kontakt me formularin e kontaktit Quotex?

Quotex gjithashtu ka një dispozitë për vendosja e kontakteve me klientët e saj përmes Formularit të Kontaktit Quotex. Kjo mbështetje për klientët ju lejon të plotësoni një mesazh me tekst ku mund të shpjegoni shkurtimisht pyetjen tuaj dhe të jepni një adresë e-mail për të marrë përgjigjet.

formulari i kontaktit quotex

Për të lokalizuar Quotex formularin e kontaktit, kryeni hapat e mëposhtëm:

 • Lëvizni faqen e internetit poshtë dhe zgjidhni opsionin "Kontaktet" në vetë faqen e internetit (shih pamjen e ekranit më lart). Do të ridrejtoheni në faqen e formularit të kontaktit.
 • Tani shkruani pyetjen tuaj në "kutinë e mesazheve" me emrin tuaj të plotë dhe adresën e postës elektronike.
 • Nëse jeni tashmë në platformën Quotex, zgjidhni "?" ikona në pjesën e sipërme majtas të faqes në internet.

Ndihmë përmes adresës së postës

Madje mundeni kontaktoni Quotex Support duke përdorur adresën e postës në fund të faqes. Nëse keni një problem të madh me sitin, duhet të përdorni "adresën zyrtare" të zyrës së korporatës. Sidoqoftë, mbështetja e klientit Quotex do të jepte përgjigjen tuaj me një telefonatë ose një e-mail.

Adresa është Maxbit LLC, Kati i Parë, Ndërtesa e Parë St. Vincent Bank LTD, James Street, Kingstown, St. Vincent dhe Grenadines.

Ndërmjetësi më i mirë binar:
(paralajmërim rreziku: Tregtimi është i rrezikshëm)

Quotex - Tregtoni me fitime të larta

123455.0/5

Quotex - Tregtoni me fitime të larta

 • Min. depozitë $10
 • $10,000 demonstrim
 • Platformë profesionale
 • Fitim i lartë deri në 95%
 • Tërheqje të shpejta
 • Sinjalet
(paralajmërim rreziku: Tregtimi është i rrezikshëm)

Grupi Quotex – Kontaktoni përmes rrjeteve sociale

Grupi Quotex ka një prania e mediave sociale, ku mund të publikoni ose postoni problemin tuaj dhe të merrni përgjigjen direkt në vetë platformën.

Quotex është në rrjetet sociale si Cicëroj, Instagram dhe Facebook.

Mbështetja nuk po përgjigjet: Çfarë mund të bëj?

Mund të ndodhë që mbështetja e Quotex të mos përgjigjet aq shpejt sa dëshironi. Kjo mund të ndodhë për shkak të pushimeve, fundjavave ose në orare jo të rregullta pune. Pas një periudhe prej të paktën 3 ditësh, ju rekomandojmë të ndiqni kërkesën tuaj për mbështetje ose të përpiqeni të kontaktoni Quotex përmes kanaleve të reja të mbështetjes. Nga përvoja jonë, nuk ndodh që mbështetja të mos përgjigjet përgjithmonë. Për më tepër, ju lutemi kontrolloni emailet tuaja për të parë nëse keni marrë një mesazh të ri nga Quotex.

Përfundim: Mbështetje Quotex

Quotex aktualisht po sundon mbi botë në rreth 249 vende në shumë gjuhë. Është një platformë unike tregtare dixhitale që u ka ofruar klientëve zgjedhje të shumta në asete si opsionet binare, forex, kripto, mallra dhe madje edhe indekse.

Për më tepër, mund të përdorni veçorinë falas të llogarisë demo për të praktikuar trajtimin e fondeve dhe tregtimin. Jo vetëm që ju lejon në të vërtetë mësoni të tregtoni, por mund të hapni edhe një llogari live pasi të keni praktikuar dhe fituar njohuri informative.

Quotex ka një faqe interneti e lehtë për t'u përdorur që çdokush mund të hyjë dhe të fillojë udhëtimin e tyre tregtar. Ju madje mund të kopjoni strategjitë tregtare të të tjerëve tregtarë me shumë përvojë se ju. Gjithashtu, mund të fitoni fitime të konsiderueshme dhe një bonus mirëseardhjeje si inkurajim. Quotex është një ndërmjetës fantastik ku tregtimi bëhet argëtues.

➨ Regjistrohu me Quotex falas tani!

(paralajmërim për rrezikun: Tregtimi përfshin rreziqe)

Rreth Autorit

Percival Knight
Percival Knight është një tregtar me përvojë i opsioneve binare për më shumë se dhjetë vjet. Kryesisht, ai tregton tregti 60 sekondash me një normë shumë të lartë goditjeje. Strategjitë e mia të preferuara janë duke përdorur shandan dhe fake-breakouts

Shkruaj një koment

 • Rogers twesige

  thotë:

  Më duhet të rihap llogarinë time…sepse u mbyll gabimisht..dhe gjithashtu më duhet Airtel si metodë depozitimi. Flm

 • Pramod gowda

  thotë:

  Unë do të 13338571
  ID e tërheqjes 40706213531
  Ju lutemi miratoni tërheqjen time Unë kam përfunduar verifikimin e profilit tim gjithçka, por tërheqja po vonohet nga 3 në 4 ditë….ju lutemi përditësoni nëse kërkohet ndonjë gjë, ju lutem më përditësoni unë do ta jap atë

 • Manikandan

  thotë:

  40706918152
  Anulo tërheqjen time. Ky është unë
  Ju lutemi anuloni në baza urgjente.

 • sukhwinder singh

  thotë:

  Tërheqja ime është vonesë në ego 7 ditore pse ????? Rinis tërheqjen time???
  QUOTEX ID IS- 8208418 shuma 110 doller -bej- urgjent

 • Ravi pal

  thotë:

  Zotëri llogaria ime nuk është parë upi dhe neto banking
  Pse

 • Punit pal

  thotë:

  Përshëndetje
  Unë kisha depozituar 40000 rubla. Me bonusin qindra për qind dhe unë vrava të gjithë shumën e tregtuar dhe pasi fitova vendosa për tërheqje, më pas më zbritën të gjithë fitimin dhe paratë e bonusit. ju lutem shtoni fondin tim fitues llogarinë time

 • Anil Verma

  thotë:

  Unë me të vërtetë nuk e kuptoj se çfarë po ndodh. Quotex është e vërtetë apo e rreme. ID-ja e porosisë – 16595037, Quotex ID-14380194. Kam rimbushur 5000 për të shtuar para në llogarinë time të drejtpërdrejtë nga seksioni i depozitave më 14/09/2022. Paratë janë debituar nga llogaria ime, por ende nuk janë shtuar në kuotën time. Dhe tani tregimi i transaksionit dështoi. Por paratë nuk më janë kthyer. Unë fola me bankën time, ata thanë se paratë janë transferuar me sukses. Kështu që unë ishte faji i kuotës. Tani më thuaj çfarë të bëj. Ose vërtet do të ankohem për krimin kibernetik kombëtar indian. Kontrolloni të gjitha detajet e transaksionit tim ku ju kam transferuar para.

  • Percival Knight

   thotë:

   Ju lutemi kontaktoni mbështetjen e Quotex

 • Sekh Mohammed Kaif

  thotë:

  Fondet janë debituar nga llogaria e kartës/portofolit, por nuk janë kredituar në bilancin e tregtimit

  Depozita #16831468 / 2022-09-20 08:03:33 / 4100,00 ₹

  Unë jam duke pritur për 4 ditë ju lutemi ktheni paratë e mia në bankën time ju lutem më ndihmoni.

 • Manish

  thotë:

  Përfundojnë 48 orë, por depozita ime nuk është kredi në bilancin tim tregtar, ju lutemi ndihmoni

 • John

  thotë:

  Cila është adresa e emailit të kompanisë së tyre nëse nuk mund të hyj në sajtin. Vazhdoj të marr mesazhin e gabimit 403 të ndaluar kur përpiqem të shkoj në faqen e tyre.

 • Abdelhakim romana

  thotë:

  përshëndetje .Dua të kthej fondet e llogarisë sime qoutex sepse është gabim i mbyllur
  falenderim

 • Sheik dawood

  thotë:

  Ju lutem më ndihmoni.. Unë depozitoj 500 rupi për llogarinë e tregtimit të kuotave, por nuk depozitohet, atëherë nuk më kthehet shuma në llogarinë time bankare gjithashtu.. çfarë mund të bëj tani?

 • Arnel Escatron

  thotë:

  Përshëndetje kalorës Percival,

  A mund të më ndihmoni të ndjek, pasi kuota nuk i përgjigjet mesazhit tim, unë thjesht dua të ndjek kërkesën time për tërheqje, ju lutem, sepse më duhen shumë paratë e mia dhe kam nevojë për një përditësim në lidhje me kërkesën time. Faleminderit

  Të fala.
  Arnel

 • Amar Singh

  thotë:

  Kam rimbushur 1000 për të shtuar para në llogarinë time të drejtpërdrejtë nga seksioni i depozitave më 18/04/2023. Paratë janë debituar nga llogaria ime, por ende nuk janë shtuar në kuotën time. Dhe tani tregimi i transaksionit dështoi. Por paratë nuk më janë kthyer. Unë fola me bankën time, ata thanë se paratë janë transferuar me sukses. Kështu që unë ishte faji i kuotës. Tani më thuaj çfarë të bëj. Ose vërtet do të ankohem për krimin kibernetik kombëtar indian. Kontrolloni të gjitha detajet e transaksionit tim ku ju kam transferuar para.

 • AMAR SINGH

  thotë:

  Fondet janë debituar nga llogaria e kartës/portofolit, por nuk janë kredituar në bilancin e tregtimit

  Depozita #26279483 / 18/04/2023 / 07:51:37

  Unë jam duke pritur për 5 ditë ju lutemi ktheni paratë e mia në bankën time ju lutem më ndihmoni.

 • Alyan abdullah

  thotë:

  Përshëndetje
  Zotëri, emri im është Alyan Abdullah
  Zotëri, dua të tërheq paratë e mia, por llogaria ime nuk mund të verifikohej
  Zotëri llogaria ime verifikohet së shpejti insallah
  Por unë dua të tërheq paratë e mia, kështu që zotëri ju lutem më ndihmoni dhe kontaktoni me mua

 • Geh Thierry

  thotë:

  Përshëndetje djema a mund të ndihmojë dikush?
  Kam depozituar disa para në llogarinë time të kuotave, por që nga dje llogaria ime nuk është kredituar, paratë janë tërhequr nga llogaria ime, por ende rezulton e dështuar. Unë u përpoqa të kontaktoj mbështetjen që ata nuk po thonë asgjë

  • Andre Witzel

   thotë:

   Cilën metodë keni përdorur?