12341
4 / 5
Vlerësimi i Ekipi i Binaryoptions.com
Withdrawal
4
Deposit
4
Offers
4
Support
4
Plattform
4
Yield
3.9

Rishikimi Spectre.ai – A është një mashtrim apo jo? – Testi i ndërmjetësit

 • Brokerimi decentral
 • I sigurt dhe i sigurt
 • Llogari demo falas
 • Depozita minimale $10
 • Tregtimi i kriptove

Bota jonë drejtohet nga inovacioni. Ndërsa vazhdojmë jetën tonë të përditshme, industria tregtare vazhdon të evoluojë. Si tregtarë të opsioneve binare, ne shohim përmirësime të reja në platformat tregtare. Një koncept premtues dhe interesant ofrohet nga Spectre.ai. Platforma është e njohur për ofertat e saj të mira tregtare dhe veçoritë e pasura.

Por a është vërtet kaq mirë? A është Spectre.ai një ndërmjetës serioz të cilit mund t'i besoni apo duhet të zgjidhni një tjetër në vend të kësaj? Në këtë përmbledhje ne do t'ju japim një vlerësim të ndershëm dhe objektiv të këtij ndërmjetësi të opsioneve binare. Kënaquni duke lexuar.

Uebfaqja zyrtare Spectre.ai
Faqja zyrtare e Spectre.ai
Regjistrohu falas me Spectre.ai tani!

(paralajmërim rreziku: Kapitali juaj mund të jetë në rrezik)

Fakte të shpejta rreth Spectre.ai:

⭐ Vlerësimi: (4 / 5)
⚖️ Rregullorja:Rregulluar nga Agjencia për Rregullimin dhe Zhvillimin e Tregut Financiar të Republikës së Kazakistanit me numrin e dosjes: 26/327/2020-3-2309
💻 Llogaria demo:✔ (e disponueshme, e pakufizuar)
💰 Depozita minimale10$
📈 Tregtia minimale:1$
📊 Pasuritë:Forex, mallra, kriptovaluta, EPIC, të ardhme të kundërta, aksione
📞 Mbështetje:Telefon 24/7, chat, email
🎁 Bonus: I padisponueshem
⚠️ Rendimenti:Deri në 90%+
💳 Metodat e depozitimit:Transfertë bankare, Kartë krediti, E-Portofola, Kripto
🏧 Mënyrat e tërheqjes:Transfertë bankare, Kartë krediti, E-Portofola, Kripto
💵 Programi i Filialit:Në dispozicion
🧮 Tarifat:Zbatohen përhapjet dhe komisionet. Asnjë tarifë depozitimi. Nuk ka tarifa për tërheqje. Nuk ka tarifa pasiviteti. Asnjë tarifë e fshehur.
🌎Gjuhët:Anglisht, Japonisht, Indonezisht, Kinezisht, Koreanisht, Vietnamisht, Portugez, Turqisht, Spanjisht
🕌Llogaria islame:Në dispozicion (duhet të kontaktoni mbështetjen)
📍 Selia:Kingstown, Shën Vincenti dhe Grenadinet
⌛ Koha e aktivizimit të llogarisë:Brenda 24 orëve
Regjistrohu falas me Spectre.ai tani!

(paralajmërim rreziku: Kapitali juaj mund të jetë në rrezik)

Spectre.ai – U prezantua platforma e tregtimit

Spectre.ai posedon platformën e vet për tregtim dhe e zotëron atë me emër. Sistemi i tregtimit është plotësisht i aksesueshëm nga ueb-i dhe vjen me një proces të drejtpërdrejtë hyrjeje. Ju merrni të gjitha veçoritë themelore brenda kësaj platforme, duke përfshirë grafikët me informacione të shumta të ndryshme. Gjithashtu, ju mund të shikoni lëvizjet e çmimeve të çdo aseti, pavarësisht nëse është një sekondë ose një ditë. 

Platforma tregtare Spectre.ai
Platforma tregtare Spectre.ai

Pas kësaj, ju merrni mbi 30 tregues teknikë në platformë për t'ju ndihmuar me vendime të sakta tregtare. Përveç kësaj, Integrimi MT4 tani është pjesë e Spectre.ai që nga viti 2020. API-të brenda Spectre.ai u lejojnë tregtarëve të ndërtojnë bote tregtare mbi platformë. Zhvilluesit kanë potencialin të nxjerrin çdo lloj të dhënash historike nga platforma tregtare. 

Për më tepër, zhvilluesit marrin gjithashtu mundësi për të testuar algoritmet nëpër tregje të ndryshme. Ju mund të eksploroni efikasitetin e opsionit të tregtimit të automatizuar mbi llogarinë demo të Spectre.ai. Do t'ju ndihmojë të merrni një ide se si funksionon automatizimi gjatë tregtimit brenda platformës. 

Atje jane mbi 80 produkte të tregtueshme në dispozicion në sit. Ju mund të spekuloni lëvizjet e çmimeve të të gjitha aktiveve dhe më pas të vendosni për tregtimin e opsioneve tuaja të zgjedhura. Ju nuk keni nevojë të zotëroni një aktiv për të spekuluar lëvizjet e çmimeve të tij. Për më tepër, Spectre.ai ka klasën e vet të kontratës së përbërë të Indeksit Epokal të Çmimeve (EPIC). Asetet ndahen midis opsioneve binare EPIC dhe dixhitale. Kontratat dixhitale kanë potencialin për të paguar deri në 400% pagesa. 

Spectre.ai po shfrytëzon gjithashtu potencialin e futjes së aksioneve, indekseve dhe CFD-ve në platformë. Përhapjet e Spectre.ai preferohet të jenë të ngushta, me disa asete të veçanta. Dhe, ai gjithashtu lejon hyrjet pa përhapje në platformë. Përhapjet mesatare mbi çiftet kryesore Forex priren të jenë 0,58 pika mbi EUR/USD. Dhe çifti forex GBP/USD merr një përhapje prej 0.9 pips. 

Kur diferencat janë të ngushta, aspektet e fitimit për tregtarët rriten. Tregtarët do të marrin përfitime nga normat e larta të fitimit dhe përfitimi është i siguruar. Spectre.ai, si një platformë tregtare, nuk merr tarifa shtesë përveç shumave të tregtimit për shërbimet e saj. Ju nuk duhet të paguani asnjë tarifë pasiviteti ose ulje komisioni në Spectre.ai. 

Regjistrohu falas me Spectre.ai tani!

(paralajmërim rreziku: Kapitali juaj mund të jetë në rrezik)

Pse është Spectre.ai një zgjedhje e mirë, krahasuar me ndërmjetësit e tjerë? - Të mirat dhe të këqijat e platformës

softuer tregtar
Spectre.ai është i disponueshëm në pajisje të ndryshme!

Në këtë seksion ne duam të ndajmë përvojën tonë me Spectre.ai dhe t'ju tregojmë Pro dhe kundra të këtij ndërmjetësi binar.

Spectre.ai mund të duket i ngjashëm me të gjitha platformat e tjera tregtare në treg. Por, përveç bazës së funksionalitetit, nuk ka asgjë të ngjashme për Spectre.ai dhe ndërmjetësit e tjerë. Faktori i parë unik që e bën atë të ndryshëm nga të gjithë ndërmjetësit e tjerë është zhvillimi i tij Teknologjia Blockchain e Ethereum.

Në proces, Spectre.ai ka zbatuar teknologji e kontratës inteligjente. Prandaj, mund të prisni që Spectre.ai të jetë një platformë pa mashtrime dhe pa ndërmjetës. Gjithashtu, kjo është një veçori shtesë, me përfshirje në gjithçka tjetër që ka një firmë tradicionale broker. Jo të gjitha platformat e rregullta të ndërmjetësit janë të pasura me aspekte sigurie për të siguruar mbrojtje të plotë nga mashtrimi. 

Ka vetëm një një mori platformash tradicionale të ndërmjetësit me reputacion që kanë një fortesë mbi sigurinë e tyre. Spectre.ai, nga ana tjetër, është ndërtuar për të garantuar sigurinë. Ndërfaqja Spectre.ai përbëhet nga ide të veçanta tregtare për të ndihmuar përdoruesit të maksimizojnë fitimet e tyre. Ju do të merrni një ide të konfigurimeve të grafikut dhe intervaleve kohore në mënyrë që të bëni një investim të shëndetshëm dhe fitimprurës. 

Spectre.ai ka asnjë autoritet qendror për të ruajtur paratë. Platformat tradicionale preferojnë të bashkëpunojnë me çdo institucion financiar për të ruajtur paratë dhe për të fituar njëfarë interesi. Por, Spectre.ai fiton para vetëm nga vëllimi i tregtimeve. Kur shumica e platformave fitojnë paratë e tyre nga humbjet e klientëve të tyre, Spectre.ai fiton para kur ka një vëllim të lartë tregtimi mbi platformën e tij. Sa më shumë njerëz të fitojnë, aq më i lartë do të jetë vëllimi! 

Spectre.ai është duke punuar në iniciativën për të krijuar besim dhe siguri për tregtarët që të mos depozitojnë më para në platformë. Por në vend të kësaj, ata duhet të fillojnë tregtimin e tyre menjëherë nga kuletat e tyre. Në këtë mënyrë, tregtarët mund të kenë transparencë për atë që po ndodh me fondet e tyre! Në momentin që tregtarët depozitojnë një shumë në llogarinë Spectre.ai, ai e ruan atë brenda një kontrate smart. Prandaj, fondet mbeten të sigurta dhe nuk bëhet asnjë ndryshim në to. 

Prandaj, procedura të tilla ndihmoni platformën pa ndërmjetës. Dhe Spectre.ai kryeson rrugën, me platforma të tjera ndërmjetësi që përpiqen ta ndjekin atë. Deri më tani, ka shumë tregtarë që po kalojnë ose janë të gatshëm të kalojnë në Spectre.ai. Dhe tani, është një provë për të gjithë ndërmjetësit tradicionalë që të përballen me Spectre.ai në mënyrë që të rrisin kufijtë e tyre dhe të bëhen më të aftë. 

Këtu është një përmbledhje e të mirat dhe të këqijat e Spectre.ai:

Përparësitë:

 • Llogari demo falas
 • Shumë i sigurt dhe i rregulluar
 • Depozita dhe tërheqje të shpejta
 • Platformë inovative tregtare
 • Aktivizimi i shpejtë i llogarisë
 • Asete të shumta për të tregtuar
 • Përhapje të ngushta dhe tarifa të ulëta
 • Turne tregtare me shpërblime në para
 • Në dispozicion në disa vende

Disavantazhet:

 • Jo të gjithë treguesit e tregtimit janë të disponueshëm
 • Leva maksimale është vetëm 1:40
 • Nuk ka bonus në dispozicion
Regjistrohu falas me Spectre.ai tani!

(paralajmërim rreziku: Kapitali juaj mund të jetë në rrezik)

A është i rregulluar Spectre.ai? Pasqyrë e rregullores dhe sigurisë

Zgjedhja e një ndërmjetësi të rregulluar dhe të sigurt është shumë e rëndësishme kur tregtoni opsione binare. Për fat, Spectre.ai mori akreditimin nga "Agjencia për Rregullimin dhe Zhvillimin e Tregut Financiar të Republikës së Kazakistanit” më 09/07/2020 nën referencën 26/327/2020-3-2309 për të ofruar këmbim valutor, kriptovaluta dhe përpunimin e pagesave (e-wallets) për publikun.

Nga hulumtimi dhe përvoja jonë, mund të konkludojmë se Spectre.ai është një platformë e sigurt dhe e besueshme. Të gjitha përpunohen depozitat dhe tërheqjet shpejtë. Platforma ofron shanse të mira për të fituar para duke zgjedhur parashikimet e duhura.

Këtu është një përmbledhje e sigurisë së Spectre.ai:

Rregullorja:E rregulluar
SSL:po
Mbrojtja e të dhënave:po
Vërtetimi me 2 faktorë:po
Mënyrat e rregulluara të pagesës:Po, në dispozicion
Mbrojtja e bilancit negativ:po

Spectre.ai - Karakteristikat e tregtimit dhe pagesa

Aktivet e tregtimit Spectre.ai

Aty eshte nje gamë të gjerë të aseteve në dispozicion mbi platformën Spectre.ai. Varet nga ju që të vendosni se çfarë dëshironi të zgjidhni për investime tregtare. Në varësi të taktikave tuaja tregtare, ju mund të zgjidhni monedhat kryesore në të gjithë globin ose asetet dixhitale. Jo vetëm kaq, por ju keni mundësi për të tregtuar edhe për mallra dhe aksione. Është si t'ju ofrojmë opsione për të zbatuar aspekte të zbukuruara tregtare. 

Ju mund të ndërroni zgjedhja e aktivit tuaj tregtar në çdo kohë brenda platformës. Për shembull, nëse filloni të tregtoni monedha mbi Spectre.ai, gjithmonë mund të kaloni te mallrat në çdo kohë, pa tarifa ose kufizime. Platforma po rritet jashtëzakonisht shumë dhe mund t'i shtojë më shumë veçori në planin afatgjatë. Disa nga veçoritë e tregtimit brenda platformës përfshijnë:

Regjistrohu falas me Spectre.ai tani!

(paralajmërim rreziku: Kapitali juaj mund të jetë në rrezik)

#1 Tregtim i shkurtër

Tregtimet e shkurtra janë kryesisht për fillestarët që duan të marrin rreziqe të ulëta në investimin e tyre fillestar. Emri 'Short' erdhi nga kohëzgjatja më e shpejtë e skadencës. A tregtia e shkurtër mund të zgjasë për një interval kohor prej 60 sekondash deri në 1 orë. Nëse nuk jeni në tregtimin e opsioneve binare ose Spectre.ai, duhet të filloni me këtë opsion tregtimi me përparësi. Do t'ju ndihmojë të shihni rezultate të shpejta, duke ju ndihmuar të ulni faktorin e rrezikut. Përveç kësaj, ai gjithashtu do të rrisë motivimin tuaj për tregti më të rëndësishme me kohëzgjatje në të ardhmen. 

#2 Tregtimi brenda ditës

Brenda ditës tregtitë i ngjajnë tregtive që mund të zgjasin për 12 ose 24 orë. Ky opsion tregtar ka shumë të ngjarë për tregtarët që kanë një lloj përvoje me tregtimin e opsioneve binare. Për më tepër, tregtarët që imponojnë tregtitë brenda ditës duhet të kenë durimin për të lënë tregun të shpaloset. Edhe përtej durimit, duhet të keni njohuri për të zbatuar tregtimin brenda ditës mbi aktivet në rritje. 

në mes tregtimi brenda ditës, mund të prisni që çmimi i aktivit të luhatet në lëvizje të shpejta të larta. Prandaj, faktori i rrezikut është i lartë me të. Ju duhet të studioni mirë tregun në mënyrë që të vendosni bastin tuaj në tregtimin brenda ditës të çdo aktivi të zgjedhur. 

#3 Tregtimi me vendosje

Nën Spectre.ai, ka dy lloje të vendosjes tregtare që njihen si tregti tradicionale të menjëhershme. Ju do të bëni tregtimin në ato tregti dhe do të vendosni vendosjen në përputhje me rrethanat për të filluar me të në momentin e duhur. Do të thotë që ju duhet të vendosni tregtinë duke iu referuar çmimit të saj të ardhshëm. 

Ju do të hyni në tregti me një çmim të caktuar ose një normë të paracaktuar dhe do të vendosni vendosjen e çmimit. Kur aktivi arrin atë çmim, fillon tregtia dhe porosia vendoset në bazë të drejtimit të zgjedhur. 

Ju gjithashtu mund të preferoni vendos një alarm për lëvizjet e çmimeve të një aktivi. Për shembull, kur çmimi arrin një shumë të caktuar që keni zgjedhur, do të merrni një alarm. Është koha kur mund të vazhdoni dhe të hyni manualisht në tregti. Ju gjithashtu mund të caktoni një afat kohor për të anuluar vendosjen në rast se çmimi që prisni nuk arrin kurrë vlerën brenda asaj periudhe. 

Këtu është një përmbledhje e ofertave tregtare të Spectre.ai:

Shuma minimale e tregtisë: $ 1
Llojet e tregtisë:Opsionet binare, opsionet dixhitale
Koha e skadimit:60 sekonda deri në 4 orë
Tregjet: 100+
Forex:po
Mallrat:po
Kriptovalutat:po
Stoqet:po
Kthimi maksimal për tregti:90%+
Bonus:I padisponueshem
Koha e ekzekutimit:1 ms (pa vonesa)
Regjistrohu falas me Spectre.ai tani!

(paralajmërim rreziku: Kapitali juaj mund të jetë në rrezik)

Leva prej Spectre.ai

Leva nuk është e disponueshme për shumicën e aktiveve mbi Spectre.ai, me përjashtim të çifteve Forex. Çiftet Forex janë në dispozicion me deri në 40 herë levë. Për tregtarët që duan të operojnë me kapital minimal, ky potencial i levës mund të kufizojë opsionet e pozicionit dhe madhësisë së tyre ose fleksibilitetin e zgjedhjes. Leva e ulët është ajo që do t'i ndihmojë tregtarët të kufizojnë gjithashtu probabilitetin e humbjes së mundshme. 

Atributet thelbësore të Spectre.ai që vërtetojnë efikasitetin e tij

Tregtimi i kriptomonedhave në Spectre.ai

Për t'ju ndihmuar të kuptoni më mirë efikasitetin e Spectre.ai, duhet të keni një ide për të gjitha atributet ekzistuese brenda platformës. Dhe ky seksion është veçanërisht për të nxjerrë në pah të gjitha tiparet kritike të kësaj platforme. Pra, le të fillojmë! 

Llogaria demonstruese #1

Një gjë e domosdoshme për çdo platformë tregtare të opsioneve binare është a llogari demo. Një llogari demo do t'i ndihmojë tregtarët të mësojnë më shumë rreth veçorive të platformës në një shënim praktik. Llogaria demo vepron ashtu si llogaria reale, përveçse ju merrni fonde virtuale për të tregtuar mbi të. Kjo llogari ka një algoritëm për të simuluar lëvizjet reale të tregut, për t'ju ndihmuar të vendosni për strategjitë tuaja unike. 

Ju mund të provoni ekspertizën tuaj në të gjitha asetet në shikoni nëse rezulton produktive apo bëhet një lëvizje humbje. Kur mendoni se jeni gati me njohuritë dhe ekspertizën, mund të krijoni llogarinë tuaj të drejtpërdrejtë dhe të filloni me aspektet tuaja tregtare. Ju nuk keni nevojë të bëni ndonjë investim për të përdorur llogarinë demo. Në fakt, mund ta bëni menjëherë pasi të keni hyrë në platformën Spectre.ai. 

Bonuset #2

Siç ka asnjë kërkesë per nje depozitë minimale për përdorimin e kuletave dixhitale, nuk bëhet fjalë për ndonjë bonus në depozitë. Edhe pse po krijoni një llogari të rregullt me Spectre.ai, ju keni një depozitë minimale prej $10, por pa bonus mbi të. Gjithashtu, Spectre.ai drejton turne tregtimi me një shpërblim parash prej $50,000. Është një mundësi e shkëlqyer për tregtarët që të marrin pjesë në të dhe të sjellin në shtëpi çmimin e madh. Edhe pse nuk i fitoni turnet, prapë mund të mësoni shumë nga tregtarët e tjerë. 

#3 Licencimi dhe rregullimi

Spectre.ai funksionon sipas rregulloreve të Shën Vincenti dhe Grenadinet. Dhe me këtë rregullore dhe licencim, përdoruesit mund të besojnë në këtë platforma e ndërmjetësit. Modeli i funksionimit të Spectre.ai nuk e lejon atë të mbajë asnjë nga shumat e kapitalit të klientëve. Prandaj, mund të konkludoni se nuk është në asnjë mënyrë një mashtrim! 

Regjistrohu falas me Spectre.ai tani!

(paralajmërim rreziku: Kapitali juaj mund të jetë në rrezik)

#4 Opsioni i Tregtimit 24/7

Mund të tregtoni për rreth 24/7 me Spectre.ai. Koha e hapjes dhe e mbylljes së disa prej aktiveve varet nga orët e tyre përkatëse të funksionimit të tregut. Diferencat mund të bëhen më të gjera nëse preferoni të tregtoni jashtë orarit standard të tregut. Prandaj, edhe pse keni mundësinë të tregtoni 24/7, zgjidhni të mos investoni në asnjë aktiv pas orës së mbylljes së tregut. 

#5 Mbështetja e klientit

Mbështetja Spectre.ai

Përfaqësuesit e shërbimit ndaj klientit janë shumë i shpejtë për t'iu përgjigjur pyetjeve të tregtarëve mbi platformën e tyre. Ekipi mbështetës është i arritshëm për të ndihmuar individët përmes bisedës live dhe emailit. Për bisedën e drejtpërdrejtë, thjesht mund të identifikoheni në portal dhe të kontrolloni anën e poshtme të djathtë të faqes për të gjetur një dritare kërcyese të bisedës. Nëse preferoni të dërgoni me email pyetjet tuaja, atëherë mund t'i dërgoni shqetësimet tuaja support@spectre.ai

Por, përpara se të kërkoni mbështetje për klientët, gjithmonë mund të kontrolloni seksionin FAQ të faqes në internet. Pyetjet e shpeshta do t'i përgjigjen shumicës së pyetjeve tuaja nëse është funksionale. Ju gjithashtu mund të plotësoni formularin e pyetjes, i disponueshëm në seksionin e kontaktit, për të lejuar që ekipi i Spectre.ai t'ju kontaktojë me një zgjidhje. Ekziston edhe një seksion blogu mbi platformën për t'ju dhënë një ide të plotë rreth asaj që merrni brenda platformës. 

Ju gjithashtu mund të përshkallëzoni shqetësimet tuaja përmes kanaleve të mediave sociale, pasi Spectre.ai tani është drejtpërdrejt edhe në Twitter dhe Facebook. Platformat tregtare që ofrojnë mbështetje të nivelit të lartë të klientit kanë shanse më të larta për t'u dalluar në turmë! 

Këtu janë disa informacione në lidhje me mbështetjen e tyre ndaj klientit:

Gjuhët e mbështetura:Më shumë se 9
Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
Email: support@spectre.ai
Mbështetje telefonike:I padisponueshem

#6 Aspektet e sigurisë

siguria e Spectre.ai është mjaft e fortë, pasi faqja e internetit përdor kriptim për të siguruar të gjitha të dhënat personale. Në fakt, të gjitha transaksionet që kryhen mbi Spectre.ai shlyhen mbi librin dixhital transparent. Ky libër dixhital verifikohet çdo ditë, me një rrjet global prej mbi 20,000 nyjesh. Prandaj, mund të jeni të sigurt për sigurinë e nivelit të lartë me Spectre.ai. 

Regjistrohu falas me Spectre.ai tani!

(paralajmërim rreziku: Kapitali juaj mund të jetë në rrezik)

#7 Vende të pranueshme për tregtim mbi Spectre.ai

Ketu eshte lista e vendeve që lejojnë tregtimin në platformën Spectre.ai. Do të thotë që vetëm tregtarët e këtyre vendeve kanë akses për të tregtuar në këtë platformë. Vendet e pranueshme janë:

 • Australia
 • Kanadaja
 • Tajlandë
 • Mbretëria e Bashkuar
 • Singapor
 • Hong Kongu
 • Afrika e Jugut
 • Indi
 • Norvegjia
 • Gjermania
 • Franca
 • Italia
 • Danimarka
 • Suedia
 • Arabia Saudite
 • Emiratet e Bashkuara Arabe
 • Luksemburgu
 • Kuvajti dhe të tjerët.

Tregtarët nga vendet e mëposhtme janë e kufizuar nga përdorimi i Spectre.ai për nevojat e tyre të tregtimit të opsioneve binare.

Vendet e kufizuara janë:

 • Shtetet e Bashkuara
 • Irani
 • Venezuela
 • Ishujt Kajman
 • britanike
 • Ishujt e Virgjër
 • Koreja
 • Kosta Rika
 • Siria
 • Jemeni
 • Somali
 • Vanuatu

#8 Llojet e llogarisë

Spectre.ai ofron a disa lloje llogarish që kanë përfitimet e tyre të ndryshme. Varet plotësisht nga madhësia e depozitës suaj për t'ju bërë të kualifikuar për ato përfitime. Ekzistojnë llogari të portofolit dhe lloje të rregullta llogarish mbi Spectre.ai. 

Nën llogarinë e Portofolit, do të jeni duke lidhur portofolin tuaj standard elektronik me platformën Spectre.ai. Më pas mund të përdorni asetet tuaja të kriptos për të tregtuar mbi platformën pa ndërhyrjen e një ndërmjetësi. Në fakt, transaksionet përpunohen mjaft në çast dhe pa asnjë tarifë shtesë

Për një llogari të rregullt, ju duhet përdorni shërbimet e Spectre.ai. Do t'ju ndihmojë të hapni një portofol privat Ether të ruajtjes. Tregtimet do të fillojnë ende mbi teknologjinë blockchain të Spectre.ai. Të gjitha fitimet më pas do të kalohen në portofolin Ether ose në llogarinë e zakonshme. Ti mundesh pastaj tërhiqeni fondet nga portofoli juaj Ether në portofolin tuaj dixhital. Dhe nëse zgjidhni një llogari të rregullt, duhet të paguani një depozitë minimale prej $10. 

Regjistrohu falas me Spectre.ai tani!

(paralajmërim rreziku: Kapitali juaj mund të jetë në rrezik)

Cilat janë shenjat Spectre?

Shenja SXUT në Spectre.ai

Spectre ka lëshuar gjithashtu dy lloje argumentesh për t'i lejuar investitorët të zgjedhin mënyrën e tyre të investimit në Spectre. Dy shenjat janë Shenja e dividentit dhe shenja e shërbimeve. Preferenca për argumentet si një rendiment i vlefshëm është ajo që e shtyu Spectre të propozojë këtë ide të lëshimit të argumenteve. Tregtarët po tregojnë interes për sistemin e dyfishtë të Spectre. Gjithashtu, është në përputhje me rregulloret e tregtimit. 

Shenja e dividentit #1 (SXDT)

shenjë dividenti referohet gjithashtu si një shenjë shpërblimi. Kjo është për shkak se përdoruesit marrin disa shpërblime kur mbajnë këto shenja. Spectre ka tendencë të paguajë një 2% rendimenti i dividentit për mbajtësit e SXDT në çdo fund muaji. Sidoqoftë, ky divident 2% është mbi tarifat totale të gjeneruara nga tregtimet që ekzekutohen në platformë për atë muaj. Sa më i lartë të jetë numërimi i transaksionit mbi Spectre.ai, aq më i lartë do të jetë shpërblimi për mbajtësit e argumenteve të dividentit. 

Nëse simboli i dividentit ose SXDT arrin një shumë të caktuar parash të vendosur nga Spectre deri në fund të çdo viti financiar, atëherë mbajtësit do të marrin një shpërblim të veçantë, si përfitim në fund të vitit. Aspekti i përfitimit është më i lartë me SXDT, në krahasim me SXUT, për këtë ideologji të sistemit të shpërblimit. 

#2 Utility Token (SXUT)

Është një shenjë e rregullt për tregtarët me një ideologji ose funksione të ngjashme si ajo e çdo tokeni vendas të platformave të tjera. Në fakt, është një formë e shenjës Spectre që tregtarët mund të blejnë dhe të tregtojnë për shenja të tjera platformash. Kjo shenjë lejon përdoruesit të kenë akses në disa veçori të fshehura të Spectre. Karakteristikat e fshehura përfshijnë kurse arsimore, tregues investimesh, skadime të kontratës inteligjente dhe pagesa 5%. Një shenjë dividenti është shpërblyese, por nuk ju ofron pagesa më të larta, dhe një token Utility merr drejtimin në këtë pikë.

Krahasimi i Spectre.ai me ndërmjetësit e tjerë binarë:

Grafiku i tregtimit në Spectre.ai
Grafiku i tregtimit në Spectre.ai

Nëse jeni duke kërkuar për një ndërmjetës binar inovativ dhe miqësor, Spectre.ai është një zgjedhje e mirë. Në krahasimin tonë, ndërmjetësi binar shënon 4 nga 5 yje të mundshëm. Ndër avantazhet është se ka shumë aktive të tregtueshme, duke përfshirë Forex, mallra, kriptovaluta, EPIC, të ardhme të kundërta dhe aksione. Për më tepër, Spectre.ai është i rregulluar dhe mbështetja e klientit është e shkëlqyeshme. Ne zbresim një pikë sepse aktualisht nuk ka bonus në dispozicion. Shumë ndërmjetës të tjerë binare ofrojnë bonuse tërheqëse depozitash.

1. Spectre.ai2. Pocket Option3. IQ Option
Vlerësimi: 4/55/55/5
Rregullorja:Agjencia për Rregullimin dhe Zhvillimin e Tregut Financiar të Republikës së KazakistanitIFMRRC/
Opsionet dixhitale: popopo
Kthimi:Deri në 90%+Deri në 93%+Deri në 100%+
Asetet:100+100+300+
Mbështetje:24/724/724/7
Përparësitë:Platformë inovative dhe miqësore për përdoruesitOfron tregti 30 sekondashOfron gjithashtu tregtim CFD dhe Forex
Disavantazhet:Nuk ka bonus në dispozicionDepozita minimale e lartë prej $ 50Nuk disponohet në çdo vend
➔ Regjistrohu me Spectre.ai➔ Vizitoni rishikimin Pocket Option➔ Vizitoni rishikimin IQ Option

Përfundimi i rishikimit: Spectre.ai është një ndërmjetës me reputacion!

Është shumë e qartë se një person dëshiron të dijë gjithçka rreth Spectre.ai përpara se ta përdorë atë. Aty eshte nje shumë fuzz dhe popullaritet i platformës tregtare Spectre. Por njerëzit ende hezitojnë t'i drejtohen kësaj platforme, pasi nuk e kuptojnë funksionalitetin e saj. Në fakt, të gjitha këto detaje të theksuara në këtë artikull japin një pasqyrë të qartë se çfarë është Spectre.ai dhe çfarë e bën atë një nga më të mirët nga të gjitha! 

Nëse keni zgjedhur Spectre.ai si një nga opsionet në emrat tuaj të përzgjedhur, atëherë finalizoje menjëherë. Nuk do të pendoheni fare për tregtimin mbi Spectre! Kjo është për shkak të aspekteve të saj të sigurisë së koduar, politikës pa depozitim dhe transparencës së kapitalit/fondit. 

Regjistrohu falas me Spectre.ai tani!

(paralajmërim rreziku: Kapitali juaj mund të jetë në rrezik)

Pyetjet e bëra shpesh (FAQ) rreth Spectre.ai:

Çfarë është Spectre.ai?

Spectre.ai është një platformë tregtare online që ofron tregtimin e opsioneve binare me aktive të ndryshme financiare. Ai reklamon se tregtarët mund të përfitojnë nga rreziku shumë i ulët i përfshirë. Kjo arrihet përmes përdorimit të teknologjisë me burim nga turma. Një nga veçoritë e veçanta në Spectre.ai është grupi i likuiditetit i integruar, i cili ofron siguri shtesë për tregtarët. Duke e përfunduar atë, Spectre.ai është një platformë inovative tregtare që vazhdimisht përpiqet të zbatojë standardet më të reja të teknologjisë.

A ka Spectre.ai një aplikacion celular?

Po, Spectre.ai ofron një aplikacion që është i disponueshëm për telefonat inteligjentë Android. Mund të shkarkohet në Google PlayStore.

Cila është depozita minimale në Spectre.ai?

Shuma minimale e depozitës në Spectre.ai është $10 për llogarinë e rregullt.

A është i sigurt Spectre.ai?

Po, Spectre.ai është ndër ndërmjetësit më të sigurt atje! Është nën kontrollin e rreptë të autoritetit rregullator të Shën Vincentit dhe Grenadineve. Kjo e bën atë një platformë të besuar që i nënshtrohet standardeve të sigurisë së lartë. Për më tepër, është e rëndësishme të përmendet se Spectre.ai nuk mund të mbajë asnjë shumë kapitali të klientëve të saj. Kjo zvogëlon jashtëzakonisht rrezikun e mashtrimit. Prandaj, Spectre.ai mund të konsiderohet shumë i sigurt.

A ofron Spectre.ai një demonstrim?

Po! Platforma ofron mundësinë për të krijuar një llogari demo falas. Tregtarët mund të përdorin shërbimin e automatizuar të tregtimit, pa pasur nevojë të investojnë para reale. Një llogari e tillë testimi me fonde virtuale është një mënyrë e shkëlqyer për t'u njohur me platformën. Ndihmon për të kuptuar se si funksionon automatizimi dhe për të eksploruar veçoritë e ndryshme të Spectre.ai.

Si mund të tërheq para në Spectre.ai?

Procesi i tërheqjes në Spectre.Ai është shumë i thjeshtë. Tregtarët që përdorin kuletat jashtë faqes i marrin fitimet e kredituara në portofolin e tyre menjëherë pa pasur nevojë të ndërmarrin ndonjë hap shtesë. Ata që tregtojnë me llogarinë në vend duhet të tërheqin manualisht fitimet e tyre, duke klikuar në llogarinë e tyre dhe duke zgjedhur opsionin e tërheqjes. Zakonisht duhen 24 deri në 48 orë pune që paratë të arrijnë.