Llogaritësi i fitimit të opsioneve binare në internet - Llogaritni fitimet dhe humbjet

Tregtimi i opsioneve binare është një formë e investimeve "të gjitha ose asgjë". Ju do të keni nevojë për një strategji tregtare të suksesshme për të pasur fitim afatgjatë. Duke përdorur kalkulatorin tonë të fitimit, ju mund të llogarisni fitimin tuaj të përgjithshëm lehtësisht.

Vendosni këtu shumën sa para investoni për tregti.

Ky është rendimenti/kthimi i një tregtimi të opsioneve binare në ndërmjetësin tuaj.

Vendosni këtu shumën e tregtimeve fituese.

Vendosni këtu shumën e tregtimeve të humbura.

Ndërmjetësi më i mirë binar:
(paralajmërim rreziku: Tregtimi është i rrezikshëm)

Pocket Option - Tregtoni me fitime të larta

123455.0/5

Pocket Option - Tregtoni me fitime të larta

  • Pranon klientë ndërkombëtarë
  • Pagesa të larta 95%+
  • Platformë profesionale
  • Depozita të shpejta
  • Tregti Sociale
  • Shpërblime falas
(paralajmërim rreziku: Tregtimi është i rrezikshëm)

Si të përdorni kalkulatorin e fitimit të opsioneve binare

Shikoni videon tonë të shpjegimit këtu:

YouTube

Duke ngarkuar videon, ju pranoni politikën e privatësisë së YouTube.
Mëso më shumë

Ngarko videon

PGlmcmFtZSB0aXRsZT0iQmluYXJ5IE9wdGlvbnMgUHJvZml0IENhbGN1bGF0b3IgT25saW5lIPCfk4ogSG93IHRvIGNhbGN1bGF0ZSBwcm9maXRzICZhbXA7IGxvc3NlcyIgd2lkdGg9IjY0MCIgaGVpZ2h0PSIzNjAiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS1ub2Nvb2tpZS5jb20vZW1iZWQvMURDMExZeWhLVVk/ZmVhdHVyZT1vZW1iZWQiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvdz0iYWNjZWxlcm9tZXRlcjsgYXV0b3BsYXk7IGNsaXBib2FyZC13cml0ZTsgZW5jcnlwdGVkLW1lZGlhOyBneXJvc2NvcGU7IHBpY3R1cmUtaW4tcGljdHVyZTsgd2ViLXNoYXJlIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+

Duke llogaritur fitimet tuaja të opsioneve binare, ju futni shumën e investimit në kalkulatorin tonë. Pyesni veten: Sa është shuma mesatare e investimit? Ne rekomandojmë përdorimin e menaxhimit të parave prej 0,5 – 3% të bilancit të llogarisë për tregti.

Në fushën tjetër, ju futni kthimin/yield-in e Opsionit Binar. Kthimi varet nga ndërmjetësi që zgjidhni dhe aktivi që tregtoni. Shtoni vlerën në formën e përqindjes (%).

Tani mund të shtoni sasinë e tregtimeve fituese dhe të tregtimeve të humbura. Llogaritësi do të llogarisë fitimin ose humbjen e përgjithshme më poshtë!

Pyetjet më të bëra në lidhje me kalkulatorin e fitimit dhe humbjes së opsioneve binare:

A është kalkulatori i opsioneve binare falas?

Po, kalkulatori ynë është falas. Mund ta përdorni në çdo kohë dhe kudo që dëshironi.

Sa fitim mund të bëj me opsionet binare?

`Fitimi maksimal i tregtimit Binar është rreth 80 – 100% për tregti. E gjitha varet nga ndërmjetësi i zgjedhjes suaj dhe aktivi i zgjedhur për të tregtuar. Për shembull, disa Agjentët e opsioneve binare po ofrojnë një fitim deri në 100%, por jo në të gjitha asetet.

A mund të llogaris humbjet në tregtimin e opsioneve binare?

Po, me kalkulatorin tonë, ju mund të llogaritni humbjet. Për shembull, nëse keni 10 tregti me humbje dhe 5 tregti fituese, ne do të llogarisim humbjen e përgjithshme.

Shikoni kalkulatorët tanë të tjerë: