12341
4.0 / 5
Vlerësimi i ekipit Binaryoptions.com Ready why you can trust us Binaryoptions.com rishikon shërbimet e tregtimit sipas udhëzimeve dhe specifikimeve strikte. Brokerat dhe platformat testohen me para reale dhe kontrollohen të gjitha funksionet që janë thelbësore për tregtarët binare. Ne testojmë sigurinë, ofertën, tarifat, softuerin, mbështetjen dhe shumë më tepër në përvojën tonë dhe raportet e vlerësimit. Si tregtarë me më shumë se 10 vjet përvojë, ne e dimë saktësisht se çfarë është e rëndësishme kur zgjedhim një ndërmjetës të mirë dhe platforma tregtare. Shihni metodologjinë tonë se si të vlerësoni ndërmjetësit.
Withdrawal
5.0
Deposit
3.0
Offers
4.0
Support
4.0
Plattform
5.0
Yield
4.0

Rishikimi Binarium – A është një mashtrim apo jo? – Testi i ndërmjetësit

 • Depozita minimale $5
 • Llogari demo falas
 • Bonusi 100% i mundshëm
 • Asnjë tarifë shtesë

Është Binarium një i besuar Ndërmjetësi i opsioneve binare ose jo? – Zbulojeni në këtë test. Me më shumë se 10 vjet përvojë në tregjet financiare, unë e testova këtë kompani dhe do t'ju jap komente. Mësoni më shumë rreth funksioneve, ofertave dhe tërheqjeve të ndërmjetësit. Në rishikimin e mëposhtëm, do të merrni gjithashtu një udhëzues hap pas hapi për të mësuar se si të tregtoni në këtë platformë.

Faqja zyrtare e Binarium
Uebfaqja zyrtare Binarium
➥ Regjistrohu me Binarium falas tani!

(paralajmërim rreziku: Kapitali juaj mund të jetë në rrezik)

Fakte të shpejta rreth Binarium:

⭐ Vlerësimi: (4 / 5)
⚖️ Rregullorja:✖ (i parregulluar)
💻 Llogaria demo:✔ (e disponueshme, e pakufizuar)
💰 Depozita minimale:10$
📈 Tregtia minimale:1$
📊 Pasuritë:100+, Forex, Mallra, Aksione, Kripto
📞 Mbështetje:Telefon 24/7, chat, email
🎁 Bonus: Bonus falas për çdo depozitë! Bonus prej 100% ose më shumë!
⚠️ Rendimenti:Deri në 80%+
💳 Metodat e depozitimit:Kartat e kreditit (Visa, Mastercard), Neteller, Qiwi, Yandex-money, Webmoney, China UnionPay, Wire Transfer, Cryptocurrency, dhe shumë të tjera.
🏧 Mënyrat e tërheqjes:Kartat e kreditit (Visa, Mastercard), Neteller, Qiwi, Yandex-money, Webmoney, China UnionPay, Wire Transfer, Cryptocurrency, dhe shumë të tjera.
💵 Programi i Filialit:Në dispozicion
🧮 Tarifat:Zbatohen komisionet dhe spread-et. Asnjë tarifë depozitimi. Nuk ka tarifa për tërheqje. Asnjë tarifë e fshehur.
🌎Gjuhët:Anglisht, rusisht, turqisht, tajlandez, vietnamez, ukrainas, spanjisht, portugalisht, indonezisht, japonisht, indian, arabisht
🕌Llogaria islame:I padisponueshem
📍 Selia:Nikosia, Qipro
📅 Themeluar në:2012
⌛ Koha e aktivizimit të llogarisë:Brenda 24 orëve
➥ Regjistrohu me Binarium falas tani!

(paralajmërim rreziku: Kapitali juaj mund të jetë në rrezik)

Çfarë është Binarium? – Ndërmjetësi paraqiti:

Binarium është një ndërmjetës i plotë i opsioneve binare i krijuar në 2012. Ju mund të bastni në forex, kriptomonedha dhe mallra në një platformë. Kompania është e bazuar në Suite 305, Griffin Corporate Centre, PO Box1510, Beachmont, Kingstown, St. Vincent dhe Grenadines. Gjithashtu, kompania mori zyra të ndryshme në Qipro, Ukrainë dhe Letoni.

Të ndërmjetësi pranon tregtarë nga e gjithe bota. Ata flasin gjuhë të ndryshme dhe morën një ekip të madh mbështetës. Përveç kësaj, Binarium përdor Bankat e BE-së për fondet e klientëve të saj, dhe depozitën dhe metodat e tërheqjes janë të rregulluara.

Faktet e para të vështira për kompaninë:

 • Themeluar në vitin 2012
 • Ndërmjetësi ndërkombëtar i opsioneve binare
 • Tregtoni më shumë se 100 tregje të ndryshme
 • Mbështetje në gjuhë të ndryshme
 • Bankat e BE-së për fondet e klientëve
➥ Regjistrohu me Binarium falas tani!

(paralajmërim rreziku: Kapitali juaj mund të jetë në rrezik)

Shikoni videon time në lidhje me platformën:

YouTube

Duke ngarkuar videon, ju pranoni politikën e privatësisë së YouTube.
Mëso më shumë

Ngarko videon

PGlmcmFtZSB0aXRsZT0iQmluYXJpdW0gU0NBTSBvciBOT1Q/IHwgVHJ1c3RlZCBCaW5hcnkgT3B0aW9uIEJyb2tlciBSZXZpZXcgMjAxOSBmb3IgVHJhZGVycyIgd2lkdGg9IjY0MCIgaGVpZ2h0PSIzNjAiIHNyYz0iaHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS1ub2Nvb2tpZS5jb20vZW1iZWQvRnhQNFlSN2hCMWs/ZmVhdHVyZT1vZW1iZWQiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvdz0iYWNjZWxlcm9tZXRlcjsgYXV0b3BsYXk7IGNsaXBib2FyZC13cml0ZTsgZW5jcnlwdGVkLW1lZGlhOyBneXJvc2NvcGU7IHBpY3R1cmUtaW4tcGljdHVyZTsgd2ViLXNoYXJlIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+

Të mirat dhe të këqijat e Binarium

Asnjë ndërmjetës nuk është i përsosur. Edhe Binarium ka të mirat dhe të këqijat e veta. Në vijim, ne do të hedhim një vështrim më të afërt në pikat e forta dhe të dobëta të Binarium.

Përparësitë:

 • Llogari demo $10000
 • Llogaria demo e ringarkueshme me një klik
 • Bonus falas për çdo depozitë
 • Ekzekutim i shpejtë
 • Gama masive e opsioneve binare
 • Vetëm depozita minimale $10

Disavantazhet:

 • I parregulluar
 • Nuk ka tregti algoritmike
 • Nuk ka indekse të disponueshme për tregtim
➥ Regjistrohu me Binarium falas tani!

(paralajmërim rreziku: Kapitali juaj mund të jetë në rrezik)

A është i rregulluar Binarium? Rregullimi dhe siguria për klientët

Rregullorja luan një rol qendror kur zgjedh një ndërmjetës të opsioneve binare.

Fatkeqësisht, Binarium nuk është i rregulluar, gjë që është një disavantazh i qartë. Sidoqoftë, ndryshe nga ndërmjetësit e tjerë jo të besueshëm, Binarium është dëshmuar të jetë me reputacion. Në testin tonë, të gjitha depozitat dhe tërheqjet shkuan pa probleme dhe fitimet mund të arkëtoheshin.

Binarium konsiderohet të jetë mjaft i sigurt në përgjithësi, me një numër të madh përdoruesish dhe enkriptim SSL dhe mbrojtje të të dhënave.

Rregullorja:I parregulluar
SSL:po
Mbrojtja e të dhënave:po
Vërtetimi me 2 faktorë:po
Mënyrat e rregulluara të pagesës:Po, në dispozicion
Mbrojtja e bilancit negativ:po

Paraqiten kushtet për të tregtuar në platformë + Ofertat e Binarium

Në platformën Binarium, ju mund të tregtoni më shumë se 100 asete të ndryshme. Ndërmjetësi gjithmonë përpiqet të përmirësojë ofertën e tij. Është e mundur të tregtoni opsione binare afatshkurtra ose afatgjata. Gjithashtu, ju mund të bastni në tregjet në rritje ose në rënie. Ekziston një gamë e madhe kohësh skadimi për të zgjedhur në platformë. Mund të tregtoni tregti 60 sekondash ose më shumë se opsionet me një kohë skadimi prej 1 muaji.

Të Opsionet binare ndahen në "Turbo" dhe "Binary". Turbo është tregtia afatshkurtër, dhe binare është tregtia afatgjatë. Lejohet fillimi i basteve vetëm me 1$ dhe depozita minimale është vetëm 10$. Investoni çdo shumë që dëshironi me këtë platformë. Nuk ka rregulla strikte. Për më tepër, kthimi i investimit është midis 80-90% për shumicën e tregjeve.

Kushtet për tregtarët:

 • Tregtoni forex, kriptovaluta dhe mallra
 • Tregtoni opsione binare afatshkurtra dhe afatgjata
 • Filloni tregtimin me vetëm 1$
 • Depozita minimale është 10$
 • Kthimi i investimit është midis 80 - 90%

Fakte të shpejta rreth ofertave të Binarium:

Shuma minimale e tregtisë: $1
Llojet e tregtisë:Opsionet binare, opsionet dixhitale
Koha e skadimit:60 sekonda deri në 4 orë
Leva:1:1 – Platforma nuk mbështet tregtimin e marzhit
Tregjet: 100+
Forex:po
Mallrat:po
Tregues:Nr
Kriptovalutat:po
Stoqet:po
Kthimi maksimal për tregti:Deri në 90%+
Koha e ekzekutimit:1 ms (pa vonesa)
➥ Regjistrohu me Binarium falas tani!

(paralajmërim rreziku: Kapitali juaj mund të jetë në rrezik)

A është ekzekutimi i saktë i urdhrave? – Rishikimi im

Për tregtarët e opsioneve binare, është shumë e rëndësishme të arrihet ekzekutimi më i mirë në treg. Sidomos për opsionet binare afatshkurtra, pika hyrëse e tregtisë suaj duhet të jetë më e mira. Personalisht, kam testuar shumë ekzekutimin e platformës së tregtimit. Nga përvoja ime, është një nga ekzekutimet më të shpejta që kam parë ndonjëherë. Nuk duhet të ketë asnjë problem për të hyrë në tregje me Binarium.

Testi i platformës tregtare Binarium:

Në tekstin e mëposhtëm, unë do t'ju jap një pasqyrë të platformës së tregtimit. Softueri Binarium është i disponueshëm për çdo pajisje dhe mund ta shkëmbeni atë me telefonin tuaj celular. Në shikim të parë, softueri është shumë i qartë dhe i lehtë për t'u përdorur. Në foton e poshtme, do të shihni një pamje të drejtpërdrejtë të platformës live.

Pamja e ekranit të platformës së tregtimit Binarium
Pamja e ekranit të platformës së tregtimit Binarium

Grafik për fillestarët dhe tregtarët profesionistë

Për Analizën Teknike, tregtari duhet të përdorë lloje të ndryshme grafiku dhe tregues. Në pjesën e mëposhtme, dua të vërtetoj se mund të bëni një analizë të mirë me këtë platformë.

Në këndin e poshtëm të majtë, mund të shihni menunë për personalizimin e grafikut. Më shumë se 4 lloje të ndryshme grafiku janë në dispozicion. Zgjidhni midis rreshtave, shandanëve dhe një grafiku me shtylla. Është shumë e lehtë për t'u personalizuar dhe gjithmonë mund të ndryshoni dukshmërinë. Për më tepër, mund të përdorni mbi 50 tregues të ndryshëm dhe disa mjete teknike vizatimi në grafik. Gjithashtu, tregtarët mund të personalizojnë mjetet e tyre me disa klikime. Sipas mendimit tim, Binarium ju ofron mjete të mjaftueshme për të tregtuar saktë.

Në menynë e sipërme, mund të ndryshoni midis tregjeve dhe grafikëve. Platforma ju mundëson shumë grafikime, që është një avantazh i madh ndaj platformave të tjera, sepse mund të tregtoni më shumë se 1 treg në të njëjtën kohë.

Hartimi i personalizueshëm:

 • Lloje të ndryshme grafiku
 • Më shumë se 50 tregues të ndryshëm
 • Mjetet e vizatimit dhe analizës
 • Personalizojeni analizën tuaj
 • Multi-Tarting
➥ Regjistrohu me Binarium falas tani!

(paralajmërim rreziku: Kapitali juaj mund të jetë në rrezik)

Si të tregtoni me Binarium? – Udhëzues hap pas hapi

Tregtimi me opsionet binare është një parim shumë i thjeshtë. Tregtarët duhet të bëjnë një parashikim për lëvizjen e ardhshme të një aktivi. Bëni një parashikim se tregu do të rritet ose do të bjerë. Ekzistojnë vetëm 2 opsione, prandaj quhet "Opsionet Binare". Ju mund të humbni ose të fitoni tregtinë. Çmimi duhet të jetë i lartë ose më i ulët në pikën tuaj të hyrjes në fund të kohës së skadimit.

Si të tregtoni: 

 1. Bëni një parashikim për lëvizjen e tregut (analiza e përdorimit dhe më shumë)
 2. Zgjidhni një kohë skadimi kur Opsioni Binar do të përfundojë
 3. Investoni çdo shumë (duke filluar nga 1$)
 4. Investoni në tregje në rritje ose në rënie me një klikim (blej ose shet)
 5. Merrni një kthim të lartë nga investimi ose humbni shumën tuaj të investimit
Binarium-porosi-maskë
Maska porosie Binarium

Siç e shihni, është shumë e lehtë të tregtoni tregjet financiare me opsione binare. Ekzistojnë vetëm 3 opsione të ndryshme nga të cilat duhet të zgjidhni.

 1. Koha e skadimit
 2. Shuma e investimit
 3. Bleni ose shisni tregjet

Për pyetje ose ndihmë, platforma ofron mbështetje 24/7 për klientët e saj. Për më tepër, ka mësime video dhe një FAQ të madhe për fillestarët. Ju duhet pak praktikë për të përdorur si duhet këtë produkt financiar. Fillestarët duhet të përdorin së pari llogarinë Demo falas me Binarium.

➥ Regjistrohu me Binarium falas tani!

(paralajmërim rreziku: Kapitali juaj mund të jetë në rrezik)

Llogaria demo Binarium është në dispozicion falas

Llogaria Demo është një llogari me para virtuale. Ju mund të praktikoni platformën e tregtimit dhe të bëni investime pa rrezik sepse nuk janë para reale. Llogaria Demo simulon tregtimin me para të vërteta.

Binarium ju ofron një Llogari Demo 10.000$ falas. Tregtarët mund të provojnë platformën ose të përmirësojnë strategjitë e tyre të tregtimit pa rrezik. Një avantazh tjetër është se ju mund të mësoni më shumë rreth tregjeve të reja dhe të filloni t'i tregtoni ato. Llogaria e praktikës është zgjidhja më e mirë për fillestarët dhe çdo ndërmjetës i opsioneve binare duhet ta sigurojë atë si Binarium.

 • Llogari demo falas dhe e pakufizuar
 • Rifresko llogarinë tuaj vetëm me një klik

Regjistrohuni për llogarinë tuaj në disa hapa të thjeshtë

Është shumë e lehtë të hapësh një llogari me Binarium. Thjesht jepni adresën tuaj të emailit dhe një fjalëkalim sigurie dhe do të keni akses në platformën e tregtimit. Përveç kësaj, ju duhet emri juaj i plotë dhe numri i telefonit për të përdorur të gjitha funksionet e ndërmjetësit. Në Binarium është e mundur të tregtoni para të vërteta pa verifikim.

 1. Hapni llogarinë tuaj në më pak se 60 sekonda
 2. Depozitoni para të vërteta ose përdorni llogarinë demo falas
 3. Filloni të Fitoni
Hapja-llogari-me-Binarium
➥ Regjistrohu me Binarium falas tani!

(paralajmërim rreziku: Kapitali juaj mund të jetë në rrezik)

Si të depozitoni në Binarium?

Ndërsa tregtoni në platformë, depozitimi i parave është mjaft i lehtë. Binarium ofron një gamë të madhe mënyrash pagese për depozitimin dhe tërheqjen tuaj. Ndonjëherë mënyra e depozitimit varet nga vendi juaj. Ju mund të përdorni Kartat e Kreditit (Visa, Mastercard), Neteller, Qiwi, Yandex-money, Webmoney, China UnionPay, Wire Transfer, Cryptocurrencies dhe më shumë metoda.

Filloni me një depozitë prej 10$. Aty nuk ka tarifa të fshehura për transaksionin tuaj dhe depozita është plotësisht falas.

Binarium-metodat e depozitimit dhe pagesave
Binarium depozitimi dhe mënyrat e pagesës

Tërheqja e fitimeve tuaja prej Binarium

Tërheqja funksionon me të njëjtat metoda si depozitat. Dhe përsëri, Binarium nuk ngarkon asnjë tarifë, por ndonjëherë ka një tarifë nga ofruesi juaj i pagesës. Ju mund ta shihni qartë këtë në platformën tuaj. Kompania ofron një pagesë brenda 24 orëve. Ndonjëherë mund të jetë më shumë se 3 ditë sepse jo çdo ditë është ditë pune (fundjavë).

 • Nuk ka tarifa për depozitat dhe tërheqjet
 • Depozita të menjëhershme përmes mënyrave të pagesave elektronike
 • Tërheqja në 1 – 3 ditë
➥ Regjistrohu me Binarium falas tani!

(paralajmërim rreziku: Kapitali juaj mund të jetë në rrezik)

Merrni një bonus falas

Binarium i ofron një tregtari një bonus falas për çdo depozitë dhe gjithashtu, ka disa programe të tjera të veçanta bonusi. Bonusi varet nga shuma e depozitës suaj. Mund të jetë më shumë se 100% e depozitës suaj! Për të tërhequr këtë bonus, ka disa kushte. Ju duhet të bëni një vëllim tregtimi prej 40 – 50 x shumën e bonusit.

Kjo do të thotë që nëse merrni një bonus prej 100$, duhet të bëni një vëllim tregtimi prej 4000 – 5000$. Nga përvoja ime, kjo mund të ndodhë shumë shpejt. Një bonus është një mënyrë e mirë për të përmirësuar llogarinë tuaj tregtare dhe paratë.

Ju lutemi lexoni kushtet e bonusit. Ato shfaqen në mënyrë transparente në platformën e tregtimit. Bonusi gjithmonë varet nga kushtet.

➥ Regjistrohu me Binarium falas tani!

(paralajmërim rreziku: Kapitali juaj mund të jetë në rrezik)

Mbështetja dhe shërbimi ndaj klientit i testuar

Një tjetër pikë e rëndësishme për një ndërmjetës të mirë të opsioneve binare është mbështetja dhe shërbimi ndaj klientit për tregtarët. Në këtë test, unë testova edhe shërbimin. Binarium ofron mbështetje telefonike, email, Skype dhe chat 24 orë në ditë. Ata flasin gjuhë të ndryshme për tregtarët ndërkombëtarë. Direkt në faqen e internetit, ju mund të shihni informacionin e kontaktit.

Nga përvoja ime, mbështetja po funksionon shumë shpejt. E kam testuar disa herë. Ata mund t'u përgjigjen pyetjeve tuaja shpejt dhe t'ju ndihmojnë nëse keni probleme me platformën. Ata gjithashtu ju tregojnë se si të tregtoni në softuerin Binarium. Si përfundim, mbështetja më duket shumë profesionale.

 • Telefon, Email, Chat dhe Mbështetje Skype
 • Shërbimi është 24 orë në dispozicion
 • Mbështetje e shpejtë dhe profesionale
 • Menaxherët e llogarive për depozita më të mëdha
Gjuhët e mbështetura:Më shumë se 12
Mënyrat për të kontaktuar ndërmjetësin:Telefon, Email, Chat dhe Skype
Mbështetja është në dispozicion:24/7
Email: [email protected]
Numri i telefonit:+44(203)6957705 ose +357(22)052784

Vendet e disponueshme

Binarium pranon tregtarë ndërkombëtarë nga e gjithë bota. Ka vetëm kufizime në 2 vende. Ndërmjetësi nuk pranon tregtarë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Emiratet e Bashkuara Arabe. Të gjitha vendet e tjera janë të mirëseardhura. Faqja e internetit është në dispozicion në 10 gjuhë të ndryshme.

Binarium është popullor në:

 • Indi
 • Afrika e Jugut
 • Malajzia
 • Indonezia
 • Filipinet
 • Tajlandë
 • Kinë
 • Evropë
 • Dhe me shume
➥ Regjistrohu me Binarium falas tani!

(paralajmërim rreziku: Kapitali juaj mund të jetë në rrezik)

Krahasimi i Binarium me ndërmjetësit e tjerë binarë

Krahasuar me ndërmjetësit e tjerë binarë, Binarium performon mjaft mirë. Ndërmjetësi ka 4 nga 5 pikë të mundshme. Ka një bonus falas për çdo depozitë në dispozicion, që është një avantazh. Megjithatë, ndërmjetësi nuk është i rregulluar. Binarium ofron një rendiment më të ulët deri në 80%.

1. Binarium2. Pocket Option3. IQ Option
Vlerësimi: 4/55/55/5
Rregullorja:I parregulluarIFMRRC/
Opsionet dixhitale: popopo
Kthimi:Deri në 80%+Deri në 93%+Deri në 100%+
Asetet:100+100+300+
Mbështetje:24/724/724/7
Përparësitë:Bonus falas për çdo depozitë!Ofron tregti 30 sekondashOfron gjithashtu tregtim CFD dhe Forex
Disavantazhet:Rendiment më i ulëtDepozita minimale më e lartëNuk disponohet në çdo vend
➔ Regjistrohu me Binarium➔ Vizitoni rishikimin Pocket Option➔ Vizitoni rishikimin IQ Option

Përfundimi i rishikimit Binarium – Ndërmjetësues i besueshëm apo jo?

A është Binarum një mashtrim apo jo? – Personalisht, nga përvoja ime, nuk është një mashtrim. E kam shqyrtuar në llogarinë Demo dhe me një shumë të vogël parash ($100). Ndërmjetësi punon shumë shpejt dhe depozitimi dhe tërheqja nuk janë problem. E vetmja pengesë është se nuk ka rregullore. Ata morën një licencë vetëm në Rusi, por jo rregullore të përgjithshme.

Më duhet të them që platforma është një nga më të mirat për fillestarët, sepse është shumë miqësore për përdoruesit dhe e lehtë për t'u përdorur. Përveç kësaj, ju mund të filloni me një shumë të vogël parash. Ekzekutimi është aq i shpejtë sa u habita shumë në krahasim me ndërmjetësit e tjerë. Një pikë tjetër që duhet të përmend është programi i bonusit. Merrni një bonus falas pa kufi. Është mënyra më e mirë për të dyfishuar llogarinë tuaj tregtare.

Si përfundim, Binarium duket si një ndërmjetës i besueshëm për opsionet binare, por nuk ka asnjë rregullim. Kjo është arsyeja pse unë personalisht do të tregtoja me kujdes. Nga ana tjetër, asnjë rregullore nuk do të thotë që ju mund të tregtoni pa verifikim. Ky është një avantazh i madh dhe unë njoh vetëm disa ndërmjetës që e morën këtë ofertë.

Tregti të lumtur ;)

Fakte të rëndësishme të këtij rishikimi:

 •  Vetëm një depozitë minimale 10$
 •  Llogari Demo Falas me 10.000$
 •  Një gamë e madhe opsionesh të ndryshme binare
 •  Ekzekutim i shpejtë
 •  Platformë e rehatshme
 •  Mbështetje miqësore dhe profesionale
 •  Asnjë rregullore

Binarium ofron një platformë tregtare profesionale dhe kushte të mira për tregtarët.

➥ Regjistrohu me Binarium falas tani!

(paralajmërim rreziku: Kapitali juaj mund të jetë në rrezik)

Pyetjet e bëra shpesh (FAQ) rreth Binarium:

A është i ligjshëm Binarium?

Binarium është një ndërmjetës i ligjshëm që u krijua në 2012. Tregtarët kanë akses në më shumë se 100 tregje të ndryshme. Përveç kësaj, ajo ofron bankat e BE-së për fondet e klientëve dhe mbështetje në gjuhë të ndryshme.

A është i rregulluar Binarium?

Aktualisht, Binarium nuk rregullohet nga asnjë autoritet financiar zyrtar. Megjithatë, kjo nuk do të thotë se është një ndërmjetës i dyshimtë. Binarium ofron një platformë të sigurt tregtare.

Çfarë është Binarium?

Binarium është një platformë tregtare që ofron tregti me opsione binare, forex, kriptovaluta dhe mallra. Aktivet financiare mund të tregtohen me aq pak sa $1, depozita minimale është $10 dhe ka shumë tregues të dobishëm që mund të përdoren.

Si tregtoni në Binarium?

Për të tregtuar në platformën Binarium, së pari ju duhet një llogari. Pasi të verifikohet dhe të depozitohen fondet, mund të bëni parashikime për lëvizjen e tregut. Për këtë qëllim ekzistojnë analiza dhe tregues. Pastaj ju zgjidhni një kohë skadimi kur opsioni binar do të përfundojë. Më pas, investoni në tregje në rritje ose në rënie me një klikim (blej ose shet).